Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Keten Papilio Bomonti'de satışlara başlandı

Nişantaşı, Etiler, Erenköy ve Suadiye gibi İstanbul’un sembolü olan semtlerde konut projeleri üreten Keten Grup'un en yeni projesi Keten Papilio Bomonti görücüye çıktı.

Keten Grup tarafından Bomonti'de hayata geçirilen Keten Papilio Bomonti, 21 Aralık Çarşamba günü gerçekleştirilen lansmanla birlikte görücüye çıktı. Tek blokta 30 daire ve 7 adet dükkandan oluşan projede daire fiyatları 650 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projeden daire sahibi olmak isteyen yatırımcıalra kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu Keten Papilio Bomonti'de teslimlerin Haziran 2018'de başlaması planlanıyor. Daire büyüklüklerinin 68 metrekare ile 165 metrekare arasında değiştiği projede daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlandı.

Lansmana ev sahipliği yapan Keten Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Keten, projeyle ilgili olarak yaptığı konuşmada şunları belirtti:

“Sanayiden dönüştürülüp; sanat, kültür ve eğlence mekanlarıyla donatılmış modern, tarz sahibi yaşam bölgeleri haline getirilen semtlerin Türkiye’deki örneği Bomonti, yıllar boyu gölgesinde kaldığı Şişli’den ayrışarak yepyeni bir konut bölgesi olarak hızla değer kazanmakta. Bomonti’deki değişimi fark ederek bu bölgenin yükselen bir değer olacağını öngördük ve yatırım şirketimiz Primist ile birlikte bölgedeki ilk projemizi tamamladık. Toplam 76 daireden oluşan, klasik apartman yaşantısının, modern bir yansıması olarak tasarladığımız “Keten Bomonti”de yaşam, Aralık 2016 itibariyle başladı. Şimdi de Keten Grup olarak “Bomonti kozasından çıkıyor” sloganıyla bölgedeki dönüşüme gönderme yaparak “Keten Papilio Bomonti” projesini hayata geçiriyoruz. 2017’de 40. yılımızı kutlamaya hazırlanırken, şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonra da kendimizi geliştirmeye devam ederek; İstanbul'u seven, İstanbul'un dokusuna sahip çıkan mimari anlayışımızı, yüksek kalite standartlarımızı, seçkin tasarım tercihlerimizle müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutacağımızın altını çiziyoruz.”