Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kiler GYO’dan ‘bir odanın lafı mı olur’ kampanyası

Türkiye’nin en köklü gayrimenkul yatırım ortaklıklarından Kiler GYO tarafından hayata geçirilen ‘bir odanın lafı mı olur’ kampanyası ile konut sahibi olmayacak.

Ürettiği kaliteli konutlar ve güvenli yaşam alanları ile sektörün en köklü ve en güçlü isimleri arasındaki yerini alan Kiler GYO konut satın almak isteyen herkesi konut sahibi yapacak bir kampanya ile sektöre damga vurdu.

Kiler GYO tarafından ‘bir odanın lafı mı olur’ kampanyası ile Referans Bahçeşehir, Referans Kartal Towers ve Referans Kartal Kordonboyu projelerinden 1+1 dairelerin satışa sunulduğu fiyattan 2+1 daireler ve 2+1 fiyatına da 3+1 daireler satışa sunuluyor.

Uygun fiyatları ve cazip ödeme koşulları ile dikkat çeken kampanya sayesinde konut satın almak isteyen vatandaşlara gün doğdu. Çok özel avantajlar ile konut satın almayı kolaylaştıran kampanya sayesinde Referans Bahçeşehir, Referans Kartal Towers ve Referans Kartla Kordonboyu projelerinden daire satın almak isteyen vatandaşlara peşin ödeme yaptıkları takdirde yüzde 25 oranında indirim uygulanacak. İsteyen tüketicilere de 84 aya kadar varan vade farksız ödene seçeneği de sunuluyor.

Kiler GYO tarafından İstanbul’un prestijli ve merkezi lokasyonlarından sektöre kazandırılan Referans Bahçeşehir projesinde daire fiyatları 378 bin TL’den, Referans Kartal Towers projesinde daire fiyatları 289 bin TL’den ve kampanyada yer alan son proje Referans Kartal Kordonboyu projesinde de daire fiyatları 356 bin TL2den başlangıç gösteriyor.

İsteyen tüketiciler peşin ödeyerek yüzde 25 indirim fırsatı isteyen tüketiciler de 84 ay vade farksız taksitle ödeme seçeneklerinden yararlanarak hayallerini gerçeğe dönüştürme fırsatı kazanıyor.