Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kiler GYO’dan ‘çılgın proje’ yakınında yatırım hedefi

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklıklarından Kiler GYO ‘çılgın proje’ diye bilinen Kanal İstanbul’un güzergahında yatırım yapmayı planlıyor.

Kiler GYO Yönetim Kurulu Başkanı Nahit Kiler 2017 yılı konut sektörünü değerlendirdi ve 2018 yılında planladıkları projelerden bahsetti. 2018 yılı içerisinde Kanal İstanbul, 3. Havalimanı ve Kuzey Marmara Otoyolu gibi büyük devlet yatırımlarının yer aldığı lokasyonlardan arsa baktıklarını açıkladı.

Sektöre değerli ve kaliteli yapılar kazandırmaya ve büyük yatırımlara imza atmaya devam eden Kiler GYO 2018 yılı içinde büyük devlet projelerine yakın çalışmalara başlayacak. Kanal İstanbul güzergahında ofis, konut, ticaret, lojistik hangi alanda uygunluk varsa üretim yapacaklarını ifade eden Kiler GYO Yönetim Kurulu Başkanı Kiler, develt tarafından hayata kazandırılan büyük ulaşım projelerini yakından takip ettiklerini belirtti.

Hayata geçirileceği açıklanan ilk günden bu yana kamuoyunda ‘çılgın proje’ diye isimlendirilen Kanal İstanbul projesinin güzergahında uygun alanda değerlendirmek üzere arsa baktıklarını açıklayan Kiler, Kiler GYO tarafından hayata geçirilen konut projelerinin sayısının 2018 yılı içerisinde 7’ye yükseleceğini ve yatırımlarının 2.7 milyar TL seviyesine erişeceğini açıkladı.

Kanal İstanbul projesinin güzergahı kesin bir şekilde açıklandıktan sonra Arnavutköy, Küçükçekmece ve Başakşehir ilçelerinde gayrimenkul fiyatları hızla yükselmeye başladı. Bölgenin ivme kazanmasıyla inşaat sektörünün önemli temsilcileri bölgede yatırım yapabilmek için sıraya girdi. Bunlardan biri de Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklıklarından bir tanesi olan Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (Kiler GYO).

Projenin tamamlanmasının ardından Kanal İstanbul güzergahının daha da değerleneceği ve yatırımcısına çok büyük kazançlar sağlaması bekleniyor.

2018 yılında konut, ofis, ticaret, lojistik hangisi uygun olursa değerlendirmek üzere Kanal İstanbul güzergahında arsa baktıklarını açıklayan Kiler GYO Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Kiler, projenin tamamlanmasının ardından güzergahta yer alan lokasyonların daha da değerleneceğini ve ivme kazanacağını ifade etti.