Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kiler GYO’dan ‘yüzde 20 indirim’ kampanyasına 4 projeyle destek

Kiler GYO konutta yüzde 20 indirim kampanyasına 4 proje ile dahil olduğunu açıkladı.

Konut sektörünü canlandırmak, konut stokunu eritmek ve konut almak isteyen vatandaşların alımlarına hız vermek için başlatılan teşvikler silsilesinin özel sektör ayağı ‘konutta yüzde 20 indirim’ kampanyasına Kiler GYO da katıldı.

Kampanyaya 4 proje ile destek verdiğini açıklayan Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı platformlarından Kiler GYO ‘Referans Bahçeşehir’, ‘Referans Güneşli’, ‘Referans Kartal Kordonboyu’ ve ‘Referans Kartal Towers’ projelerinde yüzde 20 indirim avantajına ek olarak yüzde 5 peşin ve yüzde 0,98 faizle taksit olanağı sunuyor.

Düşük peşinat ve düşük faiz oranı ve yüzde 20 indirim imkanını kapsayan konut kampanyası 15 Mayıs 2018 tarihinde start verdi. Kampanyadan faydalanabilmek için son gün ise 15 Haziran 2018 olarak belirlendi.

Kiler GYO tarafından İstanbul’un önemli ve merkezi noktalarında inşa edilen ‘Referans Bahçeşehir’, ‘Referans Güneşli’, ‘Referans Kartal Kordonboyu’ ve ‘Referans Kartal Towers’ projelerinde yüzde 20 indirim, yüzde 5 peşin ve yüzde 0,98 faizle taksitlendirerek ödeme olanakları sunuluyor.

Satışların bir süredir kredi faiz oranlarının yüksekliğinden dolayı hız kestiğini ifade eden Kiler GYO Genel Müdürü Tarık Gürdil ‘konutta yüzde 20 indirim’ ve kredi faiz oranlarının yüzde 1’in altına çekilmesi kampanyası hakkında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Konut satın alma eğilimini etkileyen en önemli unsurlardan biri kredi faiz oranlarının yüksek olmasıydı. Tarihi kampanya ile ertelenen talep harekete geçecek” dedi.