Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

KİPTAŞ, "Güçlü Türkiye için biz de varız" dedi

15 Temmuz sonrasında yaşanabilecek olası bir kriz ortamını ortadan kaldırmak ve sektörü canlandırmak amacıyla başlatılan kampanyalara bir yenisi KİPTAŞ tarafından eklendi

Emlak Konut GYO, GYODER ve KONUTDER işbirliğinde başlatılan tarihi kampanyalara bir destek de KİPTAŞ'tan geldi. "Güçlü Türkiye için biz de varız" diyen KİPTAŞ, Vaditepe Bahçeşehir ve Venezia Mega projelerini dev kampanyasına dahil etti. KİPTAŞ tarafından hayata geçirilen her iki projede de yaşam başlarken teslime hazır konutlar alıcılarına büyük avantaj sağlıyor. Satışların stoklarla sınırlı olduğu kampanyanın sağladığı 60 aya vade farksız, 120 aya yüzde 0.45, 240 aya ise yüzde 0.79 vade farkıyla konut kredisi imkanın yanı sıra KİPTAŞ, yatırımcılara peşin alımlarda yüzde 20 indirim avantajı da sunuyor.

"Vatandaşlar kolaylıkla ev sahibi olabilecek"

Türkiye’de ilk defa tüketicinin bu kadar esnek ödeme modeliyle konut sahibi olacağını vurgulayan KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım, "Bizler KİPTAŞ olarak ‘Güçlü Türkiye’ için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Bu amaçla düzenlenen kampanya ile konut alıcılarına 240 ay vade avantajının yanı sıra peşin alımlarda yüzde 20 indirim de sağlıyoruz. Daha önce peşinat ve yüksek vade farkı nedeniyle konut sahibi olamayan vatandaşlar bu kampanya ile kolaylıkla ev sahibi olabilecek" dedi.

Vaditepe Bahçeşehir'de 3+1 ve 4+1 dairelerin satışı sürüyor

Az katlı ve yüksek katlı bloklardan olauşan Vaditepe Bahçeşehir'de 2+1’den 5+2’ye kadar farklı tiplerde konut seçeneklerine yer veriliyor. 3+1 ve 4+1 dairelerde satışlar devam ettiği projede konutların yanı sıra; 41 derslikli 1.300 öğrenci kapasiteli ilkokul, 41 derslikli 1.300 öğrenci kapasiteli ortaokul, 72 derslikli 2.160 öğrenci kapasiteli lise ve 3 caminin yanı sıra zengin sosyal donatı alanları bulunuyor.

Sosyal donatı alanları arasında kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, Türk Hamamı, açık spor alanları, yürüyüş yolları, çocuk oyun parkları ve geniş yeşil alanların yer aldığı Vaditepe Bahçeşehir projesi 284 dönüm arsa üzerinde hayata geçiriliyor. Lokasyonuyla da dikkat çeken Vaditepe Bahçeşehir projesi; TEM Otoyolunun hemen yanında, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, çevreyolu ve bağlantı yollarının yanı sıra Marmaray, metro hattı, 3. Havaalanı gibi projelerin kesişim noktasında yer alıyor.

Venezia Mega ulaşım sorununu ortadan kaldırıyor

Gaziosmanpaşa’da 82 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Venezia Mega projesi 2 bin konut, 200 mağazalı açık hava alışveriş merkezi ve 25 bin metrekarelik alana sahip ofis etaplarından oluşuyor. Projede alanları 60 metrekare ile 240 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Konut alıcılarına yüksek standartlarda bir yaşam vadeden projede; açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, buhar odası, sauna, oyun sahaları, çocuk parkları gibi birçok ayrıcalık da sunuluyor. Habipler-Topkapı tramvay hattının yanı başında konumlanan Venezia, yatırımcılarına rahat bir ulaşım imkanı sunuyor.