Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap projesinde fiyatlar 195 bin TL'den başlıyor

KİPTAŞ tarafından İstanbul Silivri’de daha önceden hiç konut sahibi olmamış vatandaşlara yönelik bin 508 adet konut daha üretildi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) öncülüğünde bugüne kadar 80 bin adet konut üreten KİPTAŞ, her gelir grubuna gör konutlar üretmeye devam ediyor. KİPTAŞ son olarak İstanbul Avrupa Yakasının Silivri ilçesinde bin 508 adet konuta yer verilen Silivri Konutları 3. Etap’ı tanıttı. Projede yer alan dairelerin fiyatları 195 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Kaliteli ve konforlu yaşamı İstanbul’un her köşesine ulaştıran KİPTAŞ bu defa özellikle yazlıkçıların tercihi Silivri’de Silivri Konutları 3. Etap projesini yaşama kazandıracak.

Ön müracaatların 28 Mart 2018 tarihinde başladığı projenin amacı İstanbul’da daha önceden hiç konut satın almamış dar ve orta gelirli vatandaşların uygun fiyatlarla ve ödeme şartlarıyla ev sahibi olmasını sağlamak. Projeden konut satın almak isteyenlerden daha önceden konut sahibi olmama şartı aranıyor. Proje dar ve orta gelirli vatandaşlar için geliştirildi.

KİPTAŞ tarafından Silivri’de eşsiz bir konumda inşa edilen Silivri KİPTAŞ Konutları 3. Etap projesi 173 bin 606 metrekarelik alan üzerinde inşa ediliyor. Projede 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış bin 508 adet daire yer alıyor.

Projede yer alan dairlerin fiyatları ve büyüklükleri:

  • 2+1'ler 92 metrekare 195 bin TL’den başlayan,
  • 3+1'ler 112 metrekare 215 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Projede 36 ay vade farksız ödeme seçeneği ile ya da yüzde 20 peşinat 120 aya kadar banka kredili taksit ile ödeme yapılıyor.

Geniş peyzaj alanlarının yanı sıra çocuk oyun alanları, spor sahası, cami, sağlık ocağı, okul ve prestijli ticari alanlara da yer verilen projede 99 adet 2+1 giriş kat daire için engelli vatandaşlara başvuru önceliği tanınıyor.

KİPTAŞ, Silivri Konutları 3. Etabından konut sahibi olabilme şartları şu şekilde:

  • Reşit olmak
  • T.C vatandaşı olmak
  • İstanbul’da kayıtlı olmak.

Bu şartları karşılayanlar 28 Mart 2018 ile 18 Nisan 2018 tarihleri arasında ön başvurularını yapabilecek. Eğer ki başvurular konut adetinden fazla olursa konutlar 28 Nisan 2018 tarihinde Noter huzurunda çekilen kura ile hak sahiplerine teslim edilecek.

Teslimlerin 24 ay sonra yapılması planlanan proje E 5 Otoyoluna çok yakın bir konumda yer alıyor. TEM’e 5 dakika uzaklıktaki mesafesiyle her yere kolay ulaşım imkanı sunan proje hem yazlıkçıların hem de oturumcuların tercih ettiği deniz manzaralı benzersiz bir konumda yükseliyor.