Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

KİPTAŞ’tan İstanbul’a 200 bin TL’nin altında 3 bin konut geliyor

Yeşilce Aydos proje lansmanında konuşan KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım İstanbul’a 2018 yılında 200 bin TL’nin altında 3 bin konut yapacaklarını açıkladı.

İstanbul Pendik’te konumlandırılan KİPTAŞ’ın yeni konut projesi Yeşilce Aydos; sektör temsilcilerine, yatırımcılara ve basın mensuplarına tanıtıldı.

Bugün (20 Aralık Çarşamba) gerçekleştirilen yeşilce Aydos proje tanıtımında konuşan KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım 2018 yılında istanbul’da 200 bin TL’nin altında 3 bin yeni konut üreteceklerini açıkladı.

2017 yılında piyasanın urgun geçmesine rağmen KİPTAŞ için bir toparlanma yılı olduğunu kaydeden Yıldırım, yeni projelerin devam edeceğini ve genellikle kentsel dönüşüm projeleri geliştirileceğini söyledi.

İstanbul Anadolu yakasının gözde lokasyonları Pendik ve Beykoz’da konut projelerine ağırlık verileceğini açıklayan Yıldırım Silivri arazisi hakkında da konuştu. Silivri’de arazinin tarım arazisi olduğuna dair çıkan haberlerin tamamen yalan olduğunu ve orada arsası bulunan bir gazetecinin iftirası üzerine yayınlandığı ifade eden Yıldırım ruhsatın alındığını ve 6 ille 8 arasında karşılıklı bloklar yapılacağını açıkladı.

KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım ayrıca Silivri ve Bahçeşehir lokasyonlarında da sosyal konutlar üretileceğinin müjdesini verdi.