Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kirazlı Koru Evleri'nde teslime sayılı günler kaldı

Mayra Yapı ve Tanışlar İnşaat ortaklığında Bağcılar'da inşa edilen Kiralı Koru Evleri projesinde teslimlere Ekim ayı içerisinde başlanması planlanıyor.

İstanbul'un değerlenmeye devam eden lokasyonlarından Bağcılar'da 11 bin metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Kirazlı Koru Evleri projesinde toplam 232 daireye yer veriliyor. 4 blok halinde inşa edilen projede; alanları 87 metrekare ile 205 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar bulunuyor.

Ekim ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Kirazlı Koru Evleri projesinde banka kredisiyle konut satın alınabiliyor. Kişiye özel ödeme koşullarının da sunulduğu Kirazlı Koru Evleirprojesinde 2+1 daireler 360 bin TL'den, 3+1 daireler 495 bin TL'den, 4+1 daireler ise 1 milyon 150 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatıırmcıların beğenisine sunuluyor.

Tamamlandığında en küçük dairenin minimum 2 bin TL'den kiraya verilebileceği tahmin edilen proje, metro durağına sadece 400 metrelik mesafede olmasıyla dikkat çekiyor. Atatürk Havalimanı'na 10 kilometre, Mall of İstanbul'a 7 kilometre, TEM'e ise 5 kilometre uzaklıkta konumlandırılan Kirazlı Koru Evleri; yatırımcılarına trafiksiz bir yaşam vadediyor.