Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kıyı İstanbul projesi 500 milyon Euro'luk yatırım bedeline sahip!

Yeditepe Marina öncülüğünde Büyükçekmece Sahili’nde inşa edilen Kıyı İstanbul Projesi’nde Avrupa’nın 7 önemli popüler şehrini anımsatan bir çarşı bölümü yer alacak.

146 dönüm üzerine konumlandırılacak olan Kıyı İstanbul projesi, 500 milyon Euro’luk yatırım bedeline sahip. Bu dev projede 152 odalı otel, 1000 yat kapasiteli marina ve iki katlı çarşı bulunuyor. Çarşı bölümü Avrupa’nın 7 popüler şehrinden esinlenerek inşa edilecek.

Türk-Avrupa ortak fikirlerini yansıtmak amacıyla yapılması planlanan çarı bölümü, Avrupa’nın en önemli kültür ve sanat şehirleri arasında yer alan Budapeşte, Milano, Berlin, Amsterdam, Paris, Londra ve Viyana şehirleri dikkate alınarak tasarlanmıştır.

İki katlı bina şeklinde inşa edilen Çarşıda, kent mobilyalarından süs havuzlarına, aydınlatmadan kaplama malzemelerine kadar pek çok detay uzun araştırmalar sonucunda ortaya çıkartılıyor.

1000 kişilik organizasyon alanı olacak

Marmara Denizi’nin eşsiz manzarasıyla açık teraslarda bulunan premium restoranlar ile dünya mutfağının seçkin örnekleri sunulacak. Projede, kongre merkezi, 20 bin metrekare eğlence alanı, özel gün kutlamaları için 1000 kişilik organizasyon alanı yer alacak.

İstanbul kıyılarının en güvenli bölgelerinden biri olan Küçükçekmece Koyunda yapımı devam eden projede, Denizcilik Müzesi, 2 yarı olimpik yüzme havuzu, rüzgar sörfü, su sporları alanı bulunacak. Bunlara ilaveten ücretsiz otopark imkanının bulunduğu marinada, 750 metrekarelik mağaza bölümü hem deniz sevdalılarının hem de yat sahiplerinin hizmetine sunulacak. Tüm bu hizmetlerin ve marinanın 2017 yılının 3. çeyreğinde hizmete sunulması hedefleniyor.

Kıyı İstanbul Projesi kapsamında, Türkiye’nin deniz üzerindeki ilk 5 yıldızlı oteli inşa edilecek. Otelde ayrıca 150 kişilik güneşlenme terası, 400 kişilik plaj ve restoran bölümü olacak.