Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kocaeli İzmit’te yeni proje: Tuana Evleri 3. Etap

Kocaeli İzmit’te Tuana Evleri 3. Etap isimli yeni proje hayata geçiriliyor. Tuana Evleri 3. Etap’ta 1+1’den 4+1’e kadar birçok konut seçeneği sunuluyor.

Kent Konut AŞ ve Haldız İnşaat tarafından hayata geçirilen Tuana Evleri 3. Etap projesi, Kocaeli İzmit’te yaşama kazandırılıyor. Tuana Evleri 3. Etap, sosyal yaşam alanlarıyla öne çıkıyor.

327 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

33 bin 917 metrekare üzerinde yükselen Tuana Evleri 3. Etap; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri olmak üzere toplam 327 adet konuttan meydana geliyor. Tuana Evleri 3. Etap’taki konutlar 113 metrekare ile 241 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

TUANA EVLERİ 3. ETAP FİYAT LİSTESİ (OCAK 2019)

Tuana Evleri 3. Etap’ta yer alan konut fiyatları ve teslim tarihi henüz açıklanmadı. Tüm bu bilgilere, açıklanır açıklanmaz emlakgundem.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tuana Evleri 3. Etap’ta yer almak isteyenlere Halkbank, Albaraka, Ziraat Katılım ve Ziraat Bankası gibi bankalardan 24 aydan 120 aya kadar varan vadeli kredi imkânı sunuluyor.

SOSYAL YAŞAM ALANLARI İLE DİKKAT ÇEKİYOR

6 bloktan meydana gelen Tuana Evleri 3. Etap’ta yer alacak olan konut sakinlerine açık hava fitness alanları, yürüyüş parkuru, basketbol ve mini futbol sahası, süs havuzu, tenis kortu, çocuk oyun alanları, kamelya gibi spor ve aktivite alanları sunuluyor.