Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kocaeli Yuvam41’de son 10 daire

Turmaz İnşaat imzası taşıyan Kocaeli Yuvam41 projesinde son 10 daire şanslı aileleri bekliyor.

Kocaeli’ne yeni bir konut anlayışı kazandıran Turmaz İnşaat, Yuvam41 projesinde kalan son 10 daire için şanslı aileleri bekliyor.

Yuvam Akarca bölgesinde inşasına geçen yıl başlanan Yuvam41 projesinde artık sona gelindi. Turmaz İnşaat imzasıyla günümüzün tüm yaşam alanı ihtiyaçlarını karşılayan bu projede, kalan son 10 daire için satış işlemleri devam ediyor.

Kocaeli'ye en iyi şekilde hizmet edecek yeni konut projesini tamamlamak üzere olan Turmaz İnşaat, yeni bir mimari anlayışıyla tasarladığı Yuvam41 projesinde 2+1 ve 3+1 olmak üzere tam 41 adet daireye yer verdi.

Komşularınızla keyifli vakitler geçirebileceğiniz geniş bahçesi, çocuklarınızın güvenle oyun oynayabileceği geniş alanlar, yürüyüş alanları, gündelik ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz ticari üniteler, çeşitli spor aktiviteleri, 7/24 özel güvenlik hizmetleri, ferah iç mekan tasarımı ve hayatınızı kolaylaştıracak konforlu daireler yepyeni bir yaşam tarzı sunuyor. Kocaeli Yuvam41 projesindeki son 10 daire sahiplerini bekliyor.