Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Konut kampanyası ile bir haftada rekor satış yapıldı

Konutta büyük indirimin ve kolay ödemenin sağlandığı kampanyaya vatandaşlardan yoğun ilgi geldi. Bir hafta içerisinde bin 500 evin satışı gerçekleşti.

Konutta büyük indirimin ve kolay ödemenin sağlandığı kampanyaya vatandaşlardan yoğun ilgi geldi. Hürriyet Gazetesi’nden Gülistan Alagöz'ün haberine göre kampanyanın başladığı tarihten itibaren bir hafta içinde bin 500 evin satışı gerçekleşti.

BORCUNU ERKEN KAPATANA DEV İNDİRİM

31 Ekim 2018’e kadar devam edecek kampanya ile peşinat yüzde 10’a çekildi. Konut fiyatında ise yüzde 10 indirim yapılıyor. Kampanya kapsamında kalan konut bedeli için 120 ay, 0.98 faiz imkanı sunuluyor. Kampanya dahilinde borcunu altıncı ayda kapatana yüzde 35, bir yıl sonra kapatana ise yüzde 25 indirim sağlanıyor.

3 MİLYON TL’LİK CİRO BEKLENTİSİ

Kampanya hakkında değerlendirmede bulunan Emlak Konut GYO Genel Müdürü Hakan Gedikli, “Bir haftada internet sitemizi 1.5 milyon kişi ziyaret etti. 30 bin kişi telefon ile bilgi aldı ve randevu talep etti. Satış ofisine gelen sayısı 5 bini aştı” dedi. Gedikli, sadece Emlak Konut projelerinden 500 ev için kaparo aldıklarını belirtti. Gedikli, konut talebinin tatilde olan vatandaşların dönmesinden sonra katlanacağını ifade etti ve “Kampanya sonunda 3 milyon TL’lik ciro bekliyoruz” dedi.

EMLAK KONUT GYO YURTDIŞINA AÇILIYOR

Gayrimenkulün bu dönemden sonra artış eğilimine geçeceğini belirten Hakan Gedikli, dövizi yatırım aracı olarak görenlerin gayrimenkule döneceğini söyledi. Dövizdeki artışın yabancı gayrimenkul yatırımcılarını Türkiye’ye çektiğini söyleyen Gedikli, yurtdışına temsilcilik açma gerekliliği duyduklarını ve bu konuda çalışmalara başladıklarını belirtti.