Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Konut kredisi faiz oranları 1.28’e düştü

Konut kredisi faiz oranları düşmeye devam ediyor. Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranlarını yüzde 1.28’e çekti. Detaylar haberimizde…

Konut kredisi faiz oranları düşüşe devam ediyor. Ekonomideki olumlu gelişmelerin ardından Ziraat Bankası konut ve ihtiyaç kredilerinde faizleri düşürdü. Sputnik’te yer alan habere göre Ziraat Bankası, konut kredisi faiz oranlarını 120 ay için yüzde 1.28’e, ihtiyaç kredisi faiz oranlarını ise 60 ay için yüzde 1.53’e indirdi.

4 MART’TAN İTİBATEN GEÇERLİ

Ziraat Bankası’ndan yapılan açıklamada, bankanın bir yandan konut üreticisi firmalar ile bireyleri düşünen çözüm önerilerini sürekli geliştirmeye devam ederken diğer yandan vatandaşların mümkün olan en iyi maliyetle konut edinmelerinin amaçlandığı belirtildi.

Bu çerçevede Ziraat Bankası, ekonomide yaşanan olumlu gelişmeleri ve maliyetlerde görülen iyileşmeyi vatandaşlara yansıtmak amacıyla konut kredisi faiz oranlarını 4 Mart 2019’dan itibaren olmak üzere 120 aya kadar tüm vadelerde aylık yüzde 1.28’e indirdiğini açıkladı. Diğer taraftan ihtiyaç kredilerinde de 60 aya kadar vadelerde faiz oranının aylık yüzde 1.53’e çekildiği belirtildi.