Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Konut kredisi kullananlara ev hediyesi Bonus'tan

Mortgage Uzmanı Garanti, yeni bir ev almak amacıyla konut kredisi kullanan müşterilerine Türkiye’nin en bol kredi kartı Bonus ile veriyor.

30 Kasım 2017 tarihine kadar Garanti Mortgage’dan minimum 50.000 TL konut kredisi kullananlar, 8 Aralık 2017 – 8 Ocak 2017 tarihleri arasında, Bonus üye işyerlerinden yapacakları her 100 TL ve üzeri beyaz eşya, mobilya ve yapı market alışverişlerinde %10, toplamda 250 TL’ye varan Bonus kazanıyor. Konut kredisi kullanmak isteyenler, Garanti Bankası şubelerinden, garantimortgage.com sitesinden ve 444 3846 – 444 EVİM telefon hattından başvuruda bulunabiliyor.

Kampanyayla ilgili bilgi veren Garanti Mortgage Genel Müdürü Murat Atay, “Günümüzde cazip konut projeleriyle ev sahibi olanların sayısı hızla artıyor. Ev sahibi olurken Garanti Mortgage’ın avantajlı faiz oranları ve kredi seçeneklerini tercih eden müşterilerimize bir ev hediyesi vermek istedik. 1 aydan fazla sürecek kampanya kapsamında 250 TL’ye varan Bonus hediye ederek ev ihtiyaçlarına küçük bir katkıda bulunuyoruz. Önümüzdeki dönemde, farklı kampanya ve fırsatlarla ev sahibi olan müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi