Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Konutta +1 dönemi Sunset İncek ile başladı!

Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkean Sunset İncek projesi ile +1 konseptini hayata geçirerek konut sektöründe fark yarattıklarını söyledi.

“Sunset İncek projemizde sunduğumuz 3+1, 5+1 ve 6+1 daire planlarına +1 seçeneği ile fark yarattık” ifadesini kullanan Ülkean Yapı Endüstrisi A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkean konut sektöründe geliştirdikleri konsept ile birlikte fark yarattıklarının altını çizdi.

Sunset İncek, geniş ve aydınlık yaşam alanları ile estetik ve yenilikçi mimariyi bir araya getirdi. 3+1, 5+1 ve 6+1 daire planlarına +1 ile farklı bir seçenek sunulan proje de konforun ve yeniliklerin standartları yeniden belirlendi.

Sunset İncek konut projesi Mogan Gölü Manzarası ile bölgenin en yüksek noktasında 10 bin metrekare alan üzerinde inşa edilece. Ülkean Yapı tarafından hayata kazandırılacak Sunset İncek projesi hakkında konuşan Tolga Ülkealan,

“Projemiz 2 konut kulesi 1 yatay blok olarak inşa edilmektedir.2+1, 3+1+1, 5+1+1 ve 6+1+1 daire seçeneklerimiz bulunmaktadır. +1 konsepti ile satışa sunulan projemiz 2020 yılı son çeyreğinde teslim edilecektir. Sunset İncek, geniş ve aydınlık yaşam alanları ile estetik ve yenilikçi mimariyi bir araya getiren bir proje olup; 3+1, 5+1 ve 6+1 daire planlarına +1 ile farklı bir seçenek sunmaktadır. Bu sayede projede konforun ve yeniliklerin standartları yeniden belirlenmiş olup; çocuklu ve geniş ailelerin birlikte daha fazla vakit geçirmesini sağlayacak 24m2 ile 48m2 arasında değişen büyüklüklerde ada mutfaklar ile mimari olarak birçok rakibinden ayrışmaktadır” ifadelerini kullandı.

Sunset İncek projesinin sunduğu zengin sosyal olanaklardan ve bünyesinde barındırdığı hizmetlerden de bahseden Tolga Ülkealan “Projemizin, kapalı ama istenirse açık havuza dönüştürülebilen yüzme havuzu, yapay göleti, araç trafiğine kapalı peyzaj alanı, fitness salonu, saunası ile bir sosyal tesisten beklenen tüm olanakları sağlayan bir kompleks olarak planlanmış olması, katta 1, 2 ve 3 daire seçeneği sunabilen tek proje olması, bahçe kullanımı ve yeşil alanı olan dairelere sahip olması ayrıca fark yaratmaktadır. Tüm dairelerimizin üç cepheli ve maksimumda güneş görmesi de rakiplerimizden bizi ayıran özelliklerimizdendir” şeklinde konuştu.