Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Konutta ‘Black Friday’ indirimleri kaçmaz!

Her yıl dünyanın dört bir yanında çeşitli indirimlere ve keyifli alışveriş günlerine sahne olan ‘Black Friday’de konut projeleri de kampanyalar üretti.

2017 yılının son aylarında konutta bir fırsat da ‘black friday’ ile geldi. Bugüne özel çeşitli firmalar markalı konut projelerine indirime gitti. Bugüne özel ayrıcalıklı fırsatlar sunan markalı konut projelerinden ev sahibi olmak için indirimi kaçırmayın!

Black Friday (Kara Cuma) için özel geliştirilen markalı konut projeleri kampanyaları:

Prime Investors

Prime Inverstors’da black friday’e özel çok özel bir kampanya geliştirdi. Projede sadece 9 daire yüzde 25 indirimli fiyatlarla 24 Kasım tarihine özel saat tam 12.00’de satışa çıktı.

24 Kasım Black Friday (Kara Cuma) alışveriş indirimlerine özel olarak markalı konut projesinden daire satın almak isteyenler satışa çıkan 9 daireden birini yüzde 25 indirimli olarak satın alabilecekler.

Lokum Evler

Gayrimenkul sektörünün son günlerdeki en popüler projeleri arasında yer alan Lokum Evler konut projesi de Black Friday için çok özel bir kampanya geliştirdi. Lokum Evler’den konut sahibi olmak isteyenler 24 Kasım 2017 tarihine özel olarak 36 ay vadeye yüzde 0 vade farkı veya 120 ay vadeye ayda yüzde 0,99 vade farkı avantajlarından birini tercih edebilecek.

Lokum Evler’den çok uygun fiyatlı daire satın alma şansını kaçırmayın! Son gün bugün!

DKY Sahil

Sahil şeridinin en modern ve dikkat çekici projelerinden bir tanesi olan DKY Sahil’de Black Friday (Kara Cuma) indirim gününe özel bir kampanya geliştirdi. DKY Sahil projesinde geliştirilen kampanya ile yüzde 10 peşinat ile daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Projeden yüzde 10 indirimle daire sahibi olmak isteyenlere ayrıca 36 ay vade yüzde 0 vade farkı ve 120 ay vade yüzde 0,99 vade farkı seçenekleri sunuluyor. 24 Kasım tarihine özel olarak geliştirilen kampanyadan yararlanabilmek için sadece bir gününüz var.

Moment İstanbul

Lüksü ve ayrıcalıklı bir yaşamı vaat eden en dikkat çekici markalı konut projelerinden Moment İstanbul’da da 24 Kasım tarihinde tüm dünyada eş zamanlı başlatılan alışveriş indirimleri için özel bir kampanya geliştirildi.

Moment İstanbul’da 24 Kasım Black Friday’e özel olarak sadece yüzde 1 peşinat ödeyerek daire sahibi olma fırsatı sunuluyor. Üstelik yüzde 1 peşinat ödeyerek daire sahibi olanlara yüzde 10 oranında indirim uygulanıyor. Moment İstanbul’dan daire sahibi olmak için Black Friday’i kaçırmayın!