Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Konutta fırsat için son hafta

Hasan Sever İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Sever, bu haftanın fırsatlarla dolu son günler olduğunu dile getirdi. "Vatandaşların elini çabuk tutması gerekiyor" dedi.

Hasan Sever İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Sever, konutta başlatılan üç kampanya ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bu haftanın fırsatlarla dolu son hafta olduğunu dile getiren Hasan Sever sektörün uyguladığı yüzde 0.98 vade farkı ve indirimli konut kampanyası, tapuda uygulanan harç ve KDV indirimi ile imar affı fırsatları için vatandaşların acele etmesi gerektiğini ifade etti.

FIRSATLAR İÇİN SON HAFTA

Güncel Gazete’de yer alan habere göre; konut sektöründe beş aydır devam eden devlet destekli kampanyaların oldukça ilgi gördüğünü söyleyen Hasan Sever; “Bu fırsatlar için yükselen faizleri ve maliyetleri yansıtmadığımız son fırsat haftasına giriyoruz. Dövizdeki dalgalanmadan dolayı yaşanan maliyet artışını hali hazırda satışlarımıza yansıtmadık. Biz Hasan Sever İnşaat olarak başından beri kampanyaya destek veriyoruz. Bunun yanı sıra satışlarımızda sıfır faizli kredi avantajıyla cazip ödeme koşulları da sunuyoruz” diye konuştu.

KONUT ALACAKLAR GEÇ KALMASIN

Hasan Sever İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Sever, KDV indirimi ve düşük faizli kredi imkanlarının alıcılar için önemli olduğunu söyledi. Bu kampanyalar ile sağlanan imkanların konut yatırımcılar ve konut sahibi olmak isteyenler için oldukça cezbedici olduğunu ifade eden Hasan Sever; “Son haftasına girdiğimiz şu günlerde kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor. Bir de yükselen maliyetlerimizi satış fiyatlarına yansıtmadığımız bu dönemi düşünecek olursak değerlendirmek için geç kalınmaması kanaatindeyim” dedi.