Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Konutta ikinci tarihi kampanyanın detayları belli oldu

15 Temmuz'da yaşanan hain darbe girişiminin ülke ekonomisine etkilerini azaltmak amacıyla başlatılan tarihi konut kampanyasının ikinci fazında detaylar belli oldu.

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından 15 Temmuz'da gerçekleştirilen darbe girişiminin etkileri ekonomiyi olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor. Türkiye ekonomisinin lokomotifi konumundaki konut sektörü de bu olumsuz havayı dağıtmak için başladığı kampanyalara yenilerini eklemeyi sürdürüyor.

Emlak Konut GYO'nun geçtiğimiz yıl başlattığı 'konutta tarihi kampanya'nın ikinci halkası 1 Şubat itibarıyla yatırımcıya sunulacak. GYODER, KONUTDER ve Emlak Konut GYO işbirliğinde yürütülecek kampanya kapsamında, daire bedelinin yüzde 10'u peşin ödenecek. Yüzde 10 teslimde ara ödeme yapılacak. Kalan yüzde 80'lik bölüm için ise 9 bankadan kredi kullandırılacak. Kampanya 31 Mart'ta sona erecek. Kampanyaya aralarında Ziraat Bankası, İş Bankası, Akbank, Garanti, Halkbank, Vakıfbank, Albaraka, Vakıf Katılım ve Ziraat Katılım'ın da olduğu 9 banka katılıyor.

Bankalarla yapılan anlaşma karşılığında, yatırımcılara Türkiye'de ilk defa yüzde 0,75-0,85 faiz oranıyla 240 ay vadeli konut kredisi kullanma imkanı sunulacak. Kampanyayla birlikte 60 ay vade farksız konut sahibi olma imkanı da tanınacak.