Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Konutta 'Şimdi al, Ocak 2019'da öde" kampanyası başladı

Emlak Konut GYO Müteahhitleri tarafından geliştirilen 22 projeli "Şimdi al, Ocak 2019'da öde" kampanyası ile konut sektörü canlandırılacak.

Gayrimenkul sektörü temsilcileri sektörde canlılık sağlayabilmek adına yeni bir seferberliğe imza attı. 22 projenin katılımıyla gerçekleştirilen konut kampanyasında yatırımcının yüzü gülecek.

“Şimdi al, 2019’da ödemeye başla” kampanyasına dahil olan 22 gayrimenkul projesi ile hem konut sahibi olmak isteyenler için büyük fırsat sunulacak hem de yatırımcının yüzü gülecek.

Peşin alımlarda yüzde 15 indirim fırsatı

22 proje ile çıkılan yolda kampanya 14 Eylül-31 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak. “Şimdi al, 2019’da öde” kampanyası ile birlikte satın alınmak istenen dairenin bedelinin yüzde 5’lik kısmı peşinat olarak ödenecek. Peşinatın geri kalan yüzde 15’lik kısmı ise 1 yıl sonrasında ödenmeye başlayacak. Kalan yüzde 80’lik ödeme ise banka kredisi kullanılarak tamamlanacak. Kredinin taksit ödemeleri Ocak 2019’da başlayacak. Peşin alımlarda yüzde 15 indirim uygulanacak.

Yüklenici firmalar, aradaki bu farkı kendileri üstlenecek. Konut kredisi faiz oranları banka ve projenin anlaşmasına göre farklılık gösterebilecek. Kampanyaya, Finansbank, Akbank, Yapı Kredi ve Vakıf Katılım gibi bankalar destek veriyor.

Kampanyada evlerin metrekaresi 2 bin 850 liradan başlıyor

Kampanya kapsamında tüketicilerin ödemelere 2019’da başlamasıyla yüzde 15 ile 25 arasında indirim sağlanmış oluyor. Kampanyaya konu evlerin metrekare satış fiyatı 2 bin 850 liradan başlıyor.

Kampanyaya dahil olan projeler ve koşullarından bazıları ise şöyle:

İlk taksit ödemeleri 2019’da

Emlak Konut GYO güvencesiyle Kazlıçeşme sahil yolunda hayata geçirilen Büyükyalı’da, Denizkapı etabının lansmanına özel, fiyat avantajları içinde yer alan kampanyaya göre, yüzde 5 peşinatın yanı sıra, yüzde 15 satıştan 1 yıl sonra, kalan yüzde 80’lik kısım ise anlaşmalı bankalardan kredi çekilerek ödenebiliyor. İlk taksit ödemeleri Ocak 2019’da başlıyor. Projede yaşamın da 2019 yılında başlaması hedefleniyor.

Şimdi Al, Ocak 2019’da Öde’ kampanyasına Tahincioğlu Nidapark Kayaşehir ve Nidapark Küçükyalı projeleriyle yer alıyor.Gayrimenkul sektörü olarak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak için Emlak Konut GYO’nun yüklenici firmaları olarak bir araya geldiklerini belirten Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, “Tahincioğlu olarak ev sahibi olmak isteyenlere cazip avantajlar sunmayı hedefliyoruz. Sektör olarak böyle güçlü birlikteliklerin ülkemizin kalkınmasına önemli kazanımlar sağlayacağına inanıyoruz” dedi.

Emlak Konut GYO’nun 2017’de gerçekleştirdiği iki ayrı kampanyada yaklaşık 200 milyon lira gelir elde eden Siyahkalem, KÖY projesinin 3. ve son etabındaki 209 konutu da kampanya ile ilk defa satışa sunuyor.

Başkent Ankara’da Ümitköy’de YP İnşaat tarafından hayata geçirilen Koordinat Çayyolu’nda da dün itibariyle kampanya başladı. Kampanyanın son tarihi 31 Ekim olarak uygulanacak.

Kampanya kapsamında yer alan 22 projenin tam listesi


Büyükyalı
Semt Bahçekent
Ebruli Ispartakule
Evora Denizli
Yeniköy Konakları
Tual Bahçelent
Koordinat Çayyolu
Sofaloca
Karat 34
Tual Adalar
Nidapark kayaşehir
Nidapark Küçükyalı
Nidapark İstinye
Evvel-Adım İstanbul
Avrupark
Avrupark Hayat
Validebağ
Köy
İstmarina
Temaşehir
Avangart
Park Mavera