Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Konutta yüzde 20 indirim fırsatı için son gün 15 Haziran!

80 firmanın katıldığı 'konutta yüzde 20 indirim' kampanyasından yararlanmak isteyenlerin elini çabuk tutması gerekiyor. Kampanya 15 Haziran 2018 tarihinde sona eriyor.

Konut stoklarının ertilmesini ve konut piyasasının yeniden hareketlilik kazanmasını sağlayan 'konutta yüzde 20 indirim' kampanyasında son günlere girildi. Kısa sürece binlerce vatandaşın konut sahibi olmasını ve yatırımlarını erteleyen konut yatırımcılarının gayrimenkul stoklarını eritmesini sağlayan dev kampanya KONUTDER, GYODER ve İNDER iş birliğinde düzenlenen bir basın açıklaması ile 15 Mayıs 2018 tarihinde duyurulmuştu.

Kampanyanın startının verilldiği ilk günden bu yana büyük bir ses getiren ve tüm firmaların satış ofislerinde önemli bir canlılığa sebep olan 'konutta yüzde 20 indirim' kampamyasından istifade etmek isteyen vatandaşların elini çabul tutması gerekiyor. Konutta yüzde 20 indirim kampanyası 15 Haziran 2018 tarihinde sona erecek.

Uzun zamandır zor günelr geçiren gayrimenkul ve konut sektörü uzunca bir aranın ardından yeniden canlılık yaşadı. Ülke ekonomisinin lokomotif sektörü kabul edilen inşaat sektörünün yeniden canlanması, konut stokunun eritilmesi ve kredi faiz oranları nedeniyle alımlarını erteleyen vatandaşların konut sahibi olabilmesi için atılan adımlar olumlu yönde sonuç vermeye başladı.

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank gibi 3 lider kamu bankası önderliğinde başlatılan konut kredisi faiz indirimi kampanyasının ardından gelen KONUTDER, İNDER ve GYODER iş birliğindeki ‘konutta yüzde 20 indirim’ kampanyası kapsamında binlerce vatandaş hayalini kurduğu konuta kavuştu.

15 Mayıs günü Türkiye konut sektörünün üç büyük çatı kuruluşu olan KONUTDER, GYODER ve İNDER’in temsilcilerinin katılımı ile basın duyurusu yapılan kampanya 15 Haziran 2018 tarihinde bitecek.

Stoklarla sınırlı indirim kampanyası kapsamında peşin ya da kredili konut alımlarında yüzde 20 indirime ek olarak yüzde 5 peşinat ve 120 aya kadar yüzde 0,98 kredi faiziyle vadelendirme hakkı tanınıyor. Konut alımlarını kolaylaştıran kampanyaya yoğun ilgi gösteren yatırımcı ve oturumcular kampanyanın duyurulduğu ilk günden bu yana satış ofislerinden önemli ölçüde bir hareketlilik oluştu.