Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Koordinat Çayyolu projesinde faizler sıfırlandı

YP İnşaat Koordinat Çayyolu projesinde konutta dördüncü seferberlik kampanyası dahilinde yüzde 10 peşin 84 ay yüzde 0 faiz şansı tanınıyor.

Emlak Konut GYO öncülüğünde başlatılan bağımsız kampanyaya dahil olan Koordinat Çayyolu projesinde yüzde 10 peşinat ödeyenler 84 ay 0 faizle konut sahibi olabiliyor.

Emlak Konut GYO güvencesiyle YP İnşaat tarafından hayata geçirilen Koordinat Çayyolu’nda kampanya kdahilinde yüzde 10 peşinatla konut alınabiliyor.Projede 84 ay vade farksız taksit olanağı tanınıyor. Kampanya 30 Mart 2018 tarihine kadar sürecek.

Koordinat Çayyolu projesinde hayata geçirilen kampanya hakkında konuşan YP İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya,

Çankaya, “, “Koordinat Çayyolu’ndan ev almak isteyenlere yüzde 10’dan başlayan peşinatlarla, yüzde 0 faiz, üstelik 84 ay vade olanağı sunuyoruz. Şu ana kadar Emlak Konut’la yapılan yüzde 0 faizli kampanyaların hiçbiri bu kadar uzun planlanmamıştı. Bu kampanya, Koordinat Çayyolu gibi özel bir projeden ev sahibi olmak, Koordinat’ını bulanlar arasında yer almak isteyenlere çok güzel yeni yıl hediyesi olacak” dedi.