Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Koordinat Çayyolu'nda lansman öncesi satışlara başlandı

YP İnşaat tarafından Ankara'nın son dönemdeki gözde yaşam bölgelerinden Çayyolu'nda yükselen Koordinat Çayyolu'nda lansman öncesi satışlara başlandı.

YP İnşaat'ın Emlak Konut GYO'nun arsası üzerinde inşaatına başladığı Koordinat Çayyolu projesinde daire satışlarına başlandı. Daire fiyatlarının 370 bin TL'den başladığı projede konut ve ticari birimlere yer veriliyor. 30 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan projede toplamda 427 daire bulunuyor.

Alanları 58 metrekare ile 250 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerine yer verilen Koordinat Çayyolu'nda teslimlerin ise Haziran 2019'da yapılması öngörülüyor. Lansman öncesi döneme özel birçok avantajından sunulduğu projeden yüzde 10 peşinat ve 36 ay vade farksız taksit fırsatıyla konut sahibi olunabiliyor. Banka kredisiyle de konut satışı yapılabilen projede yatırımcılara 5 farklı ödeme planı sunuluyor.

Sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark ve saunanın mevcut olduğu projede 3 blok 16 katlı, diğer bloklar ise 8 katlı ve yatay mimaride inşa ediliyor. Tamamlandığında yatırımcısına yüksek prim kazandıracağı öngörülen projede teras ve bahçeye sahip daireler de bulunuyor.