Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Koordinat Çayyolu'nda satışlar devam ediyor

YP İnşaat'ın Emlak Konut GYO'nun 30 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa ettiği Koordinat Çayyolu projesinde satışların yüzde 32'si 4 ayda tamamlandı.

Satışa çıktığı günden bu yana yatırımcının büyük ilgisiyle karşılaşan Koordinat Çayyolu projesi Ankara'nın son dönemdeki gözde yaşam bölgelerinden Çayyolu'nda 30 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılıyor. Satışların yüzde 32'sinin tamamlandığı projede büyüklükleri 58 metrekare ile 250 metrekare arasında değişen toplam 427 daire bulunuyor. Daire fiyatlarının 435 bin TL'den başladığı projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tiplerinde dairelere yer veriliyor.

Satışa çıktıkları dönemde yaşanan olumsuzluklardan etkilenmediklerini, ekonomik sıkıntıların olduğu dönemlerde atılan doğru adımların önemine işaret eden YP İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, inşaat sektörünün son birkaç aydan bu yana gösterdiği sağlam duruşun Türkiye ekonomisi için çok önemli olduğunu kaydetti.

Başlatılan kampanyalarla sektörde büyük bir canlılık yaşandığını ifade eden Çankaya, "Gerçek konut alıcısının ortaya çıktığı; birikimlerini gayrimenkulde değerlendirmek isteyenlerin hızlı davrandığı ve karlı çıktığı bir dönem yaşadık. Başlatılan konut kampanyaları alıcıları harekete geçirdi. Biz de Koordinat Çayyolu projemizde söz konusu hareketliliği birebir gözlemledik. İnşaat sektörü, yaşanan olumsuzluklara karşı Türk ekonomisini ayakta tutan en önemli güçlerden oldu" dedi.

Emlak Konut GYO işbirliği ile inşa ettikleri Koordinat Çayyolu projesinin satışa başladığı günden bu yana Ankaralıların dikkatini çektiğini ifade eden Çankaya, "Başkent Ankara'nın en gözde yerleşim yerlerinden Ümitköy'de inşa ettiğimiz projemiz görücüye çıktığı ilk günden bu yana büyük ilgi gördü. Emlak Konut GYO'nun başlattığı kampanya da yükselen satış grafiğimizin daha da ivme kazanmasını sağladı. Kısa sürede projemizin yüzde 32'sinin satışını tamamladık. Cazip kampanyalarımız 2017'de de devam edecek" diye konuştu.