Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Koordinat Çayyolu’ndan ev sahibi yapan kampanya

YP İnşaat tarafından inşa edilen Koordinat Çayyolu projesinde yüzde 10 peşinatla 84 ay yüzde 0 faizle konut sahibi olunabiliyor.

Emlak Konut GYO tarafından başlatılan konutta dördüncü seferberlik kampanyası mart ayına kadar sürecek. Düşük peşinat ve 84 ay yüzde 0 faizle konut sahibi olma fırsatı sunulan kampanyaya YP İnşaat tarafından sektöre kazandırılan Koordinat Çayyolu projesi de dahil oldu.

Darbe girişiminin ardından birçok konutta seferberlik oluşturacak kampanyaya imza atan Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilen en büyük konut kampanyalarından düşük peşinat 84 ay vade yüzde 0 faiz kampanyasına Koordinat Çayyolu projesi de katıldı. Projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 10 peşinat ödeyerek geri kalan bakiyeyi ise yüzde 0 faiz ve 84 ay vadelendirme imkanıyla ödeyebiliyor.

Emlak Konut GYO öncülüğünde başlatılan 84 ay yüzde 0 faiz kampanyası 30 Mart 2018 tarihine kadar sürecek.

Emlak Konut GYO güvencesinde YP İnşaat tarafından sektöre kazandırılan Koordinat Çayyolu konut projesinden daire satın almak isteyenlere yüzde 10’dan başlayan peşinatlar sunuluyor. En az yüzde 10 oranında peşinat ödemeyi kabul eden alıcılar yüzde 0 faiz imkanıyla 84 ay vadelendirme şansına sahip olacaklar.

Daha önceden de 240 ay vade farksız taksit imkanıyla konut sahibi yapan kampanyaya imza atan Emlak Konut GYO’nun ocak-mart aylarını kapsayan kampanyası bu defa tek çatı altında toplanmadı. İsteyen inşaat firmaları istedikleri projelerinde bu kampanyaya dahil olabiliyor.

Emlak Konut’un en son kampanyası ise 2018 yılının ilk kampanyası olarak lanse edilen ‘Yüzde 100 Mutluluk İçin Yüzde 30 İndirim’ sloganıyla hayata geçirdiği 6 projesindeki yüzde 30’a varan indirim imkanı tanıdığı kampanyası.