Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kordelya Park Evleri’nde hemen teslim villalar

İzmir Kemalpaşa’da yükselen Kordelya Park Evleri’nde fiyatlar 1 milyon 150 bin TL’den başlıyor. Teslimler ise hemen yapılıyor.

Kordelya Park Evleri projesi, Pozan İnşaat tarafından İzmir Kemalpaşa’da hayata geçiriliyor. Fiyatların 1 milyon 150 bin TL’den başladığı Kordelya Park Evleri’nde teslimler ise hemen yapılıyor.

18 ADET VİLLADAN MEYDANA GELİYOR

15 bin metrekare üzerinde yükselen Kordelya Park Evleri; tüm seçeneklerin müstakil olarak tasarlandığı 18 adet villadan meydana geliyor. Kordelya Park Evleri’nde yer alan villaların büyüklükleri 189 metrekare olarak tasarlandı.

KORDELYA PARK EVLERİ FİYAT LİSTESİ (ARALIK 2018)

Kordelya Park Evleri’nde yer alan villaların fiyatları 1 milyon 150 bin TL’den başlıyor. Bu rakam, villaların özelliğine göre 1 milyon 250 bin TL’ye kadar çıkabiliyor.

Kordelya Park Evleri’ndeki villaların yeni sahiplerine teslimleri hemen yapılıyor.

ÖZEL HAVUZ VE HOBİ BAHÇESİNE SAHİP VİLLALAR

Kordelya Park Evleri, 18 adet tek katlı müstakil villalardan meydana geliyor. Kordelya Park Evleri’nde 170 metrekarelik özel havuz ve 300 metrekarelik hobi bahçesi yer alıyor.

Teslimlerin hemen yapıldığı Kordelya Park Evleri’ndeki villaların sahiplerine yüzde 25 oranında prim sağlaması öngörülüyor.