Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Körfezkent Çarşı'da ayrıcalıklı ödeme planlarıyla satışlar sürüyor

Emlak Konut güvencesiyle İzmit Körfez’de sektöre kazandırılan Körfezkent Emlak Konutları’nda yer alan Körfezkent Çarşı’da satışlar sürüyor.

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut GYo güvencesiyle İzmit’in Körfez ilçesinde yaşama geçirilen Körfezkent Emlak Konutları projesinin içinde yer alan Körfezkent Çarşı’da satışlar devam ediyor.

Toplam 4 etap şeklinde yükselen projede 3 bin 600 adet konuta yer veriliyor. İzmit’in Körfez ilçesinde inşa edilen Emlak Konut projesi karma konseptte tasarlandı. Konutların yanı sıra projenin tam ortasında bir de Körfezkent Çarşı ismi verilen bir ticaret merkezine yer veriliyor.

Körfezkent Çarşı da 35 bin 77 metrekare alan üzerine dağılan 16 adet cadde dükkânı, 21 adet meydan dükkanı ve 66 adet de ofis ve home ofis yer alıyor. Her türlü ihtiyacın tek bir noktada toplandığı büyük bir ticaret merkezine ev sahipliği yapan projede satışlar devam ediyor.
Körfez halkının her türlü ihtiyacını karşılayabilecek standartlarda üretilen projenin etrafında poliklinik, düğün salonu, kreş, sosyal tesisler de yer alıyor. Körfezkent Çarşı’nın içinde yer alan ticari ünitelerde satışlar devam ediyor.

Uygun ödeme kolaylıkları sunulan projeden peşin alım yapmak isteyenlere yüzde 15 indirim ayrıcalığı sağlanıyor. Bunun dışında dükkanlarda yüzde peşinata 24 ay vade, yüzde 30 peşinata 36 aya vade, yüzde 40 peşinata 48 ay vade ve yüzde 50 peşinata da 60 ay vade farksız taksitlendirme avantajı sunuluyor.

Bünyesinde ofis ve home ofisler de bulunduran Körfez’in ticaret merkezinden ofis satın almak isteyenler de yüzde 15 peşinatla 36. Ayla bir ara ödeme ve geri kalan tutarı da 120 ay yüzde 0,50 vade farkı ile ödeme olanağına sahip.