Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Koru Evleri 1. Etapta 375 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcının şartlarına özel ödeme

Serintepe İnşaat tarafından Bursa’da yaşama kazandırılan Koru Evleri birinci etapta 375 bin TL’den başlayan fiyatlarla kişiye özel ödeme planları sunuluyor.

Bursa’nın markalı konut projeleri geliştirmek için firmalar tarafından en çok tercih edilen son günlerin popüler ilçesi Nilüfer’de sektöre kazandırdığı yepyeni projesi Koru Evleri Bursa’da fiyatlar ve ödeme planları belli oldu. Serintepe İnşaat Koru Evleri 1. Etap hakkındaki ger türlü detaylı bilgiyi haberimizde bulabilirsiniz.

Fiyatların 375 bin TL’den başlayarak 750 bin TL’ye kadar yükseldiği projede banka kredisi konut sahibi olmak mümkün. Banka kredisine uygun olan projeden daire sahibi olmak isteyenlere özel ödeme imkanları da geliştirilen proje Bursa’nın Nilüfer ilçesinde 3 bin 150 metrekarelik alanda Kayapa Çamlıktepe mevkiinde hayata geçiriliyor.

Bursa Koru Evleri 1. Etap projesi 2 blok şeklinde tasarlandı. Projede toplam 35 konuta yer verildi. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 141 metrekare ile 337 metrekare aralığında dizayn edildi. 2+1, 3+1 ve 5+1 daire tiplerine yer verilen proje geniş, konforlu ve zengin donatılarla çevrili lüks bir yaşam alanı vaat ediyor. Projeden daire sahibi olanlar kısa sürede ayrıcalıklı yaşamın keyfini sürmeye başlayacak. Projede anahtar teslimlerinin Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Serintepe İnşaat tarafından Bursa’nın Nilüfer ilçesine yaşama geçirilen Koru Evleri 1. Etap projesinde yer alan 2+1 tipinde tasarlanmış daireler 141 metrekare büyüklüğünde, 3+1 tipinde tasarlanmış daireler 166 metrekare ile 168 metrekare büyüklüğünde ve 5+1 tipinde tasarlanmış daireler de 141 metrekare ile 337 metrekare aralığında büyüklüğünde tasarlandı.

2 bin 400 metrekarelik alanı yeşil alanlara ayrılan proje toplamda 3 bin 150 metrekarelik alan üzerinde hayata geçiriliyor. Koru Evleri 1. Etap projesi Serintepe İnşaat kalitesi ve güvencesiyle Bursa’nın en gözde ilçelerinden Nilüfer’in Kayapa Çamlıktepe mevkiinde konumlanıyor.
Anahtar teslimlerinin Mart 2019 tarihinde yapılması planlanan projede, sauna, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, açık otopark, geniş yeşil alanlar, fitness salonu, güvenlik, açık yüzme havuzu, yürüyüş parkurları gibi sosyal donatılar yer alıyor.