Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Koru Görkem Evleri'nde kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor

Koru Yapı imzasıyla Silivri'de inşa edilen Koru Görkem Evleri projesinde fiyatlar 396 bin TL'den başlıyor. Projenin teslimlerine Aralık 2018'de başlanması planlanıyor.

Son dönemde İstanbul'un gözde yatırım alanları arasına giren Silivri'de üç blok halinde inşa edilen Koru Görkem Evleri projesinde toplam 76 daireye yer veriliyor. Alanları 64 metrekare ile 137 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 3+1 dubleks daire tiplerinin bulunduğu Koru Görkem Evleri'nde teslimlere Aralık 2018'de başlanması planlanıyor.

Kişiye özel ödeme koşullarıyla kolayca konut sahibi olunabilen projede fiyatlar 396 bin TL'den başlıyor. Yatırımcısına yoğun trafikten ve stresten uzak bir yaşam vadeden Koru Görkem Evleri; E-5, hastane, okul, üniversite, alışveriş merkezi, resmi kurumlar, spor merkezleri ve sahile 5 dakikalık uzaklıkta yer alıyor.

Sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, tenis kortu, kapalı otopark ve Türk hamamının bulunduğu proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.korugorkemevleri.com adresinden ya da 0549 387 10 14 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.