Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kozluca Modern'de 60 ay taksit imkanı sunuluyor

Akdoru İnşaat imzasıyla Bursa'nın ilçesinde konumlandırılan Kozluca Modern projesinde sınırlı sayıda daire için 60 aya kadar vade imkanı sunuluyor.

Yatırımcıların gözde bölgeleri arasına giren Bursa İnegöl'de 8 bin 200 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Kozluca Modern projesinde satışlar devam ediyor. Teslimlerine Haziran 2018'de başlanacak olan projede 150 metrekare olarak tasarlanmış 3+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Toplamda 100 daireden meydana gelen projede daire fiiyatları 200 bin TL ile 250 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Sınırlı sayıda daire için 60 ay vade imkanının sunulduğu projenin satış ve pazarlama faaliyetlerini R'Estate World Gayrimenkul yürütüyor.

"Kozluca'da hayat modern" sloganıyla lanse edilen proje ferah dairelerinin yanı sıra sunduğu sosyal imkanlarla da dikkat çekiyor. Zemin katlarındaki dairelerin kendine ait bahçesinin bulunduğu Kozluca Modern'in sosyal donatı alanları arasında açık otopark, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, peyzaj alanları, sauna, Türk hamamı ve yürüyüş parkuru yer alıyor.