Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

KPMG yeni ofisine Chusmman & Wakefield danışmanlığında taşındı

KPMG İstanbul’daki yeni ofisine dünyaca ünlü ticari gayrimenkul danışmanlık şirketi Chusmman & Wakefield danışmanlığında taşındı.

Dünyanın önde gelen ticari gayrimenkul danışmanlık şirketlerinden Cushman Türkiye’nin önde gelen denetim, vergi ve danışmanlık hizmet sağlayıcılarından KPMG Türkiye’nin İstanbul’daki yeni ofis projesi için ‘Kiracı Danışmanlığı’ ve ‘Proje Yönetimi’ hizmetlerini sundu. 1 Ekim’de gerçekleşen taşınmada, kiralama sürecini bizzat yöneten Cushman & Wakefield, 6 ay gibi kısa bir sürede binanın seçiminden, dekorasyon ve proje yönetimine kadar pek çok alanda etkin rol aldı.

60'tan fazla ülkede 43 bin çalışanı ile ticari gayrimenkul hizmetleri alanında faaliyetlerini sürdüren Cushman & Wakefield; Türkiye’de gerçekleştirdiği önemli projelerine bir yenisini daha ekleyerek, KPMG Türkiye’nin İstanbul’daki yeni ofisini Kavacık’tan Levent’e taşınması sürecine önderlik etti.

KPMG, 6 ay gibi kısa sürede Levent’e taşındı

KPMG Türkiye, 1 Ekim 2017’de altyapısı, teknolojik donanımı ve mimari yaklaşımıyla öne çıkan Levent İş Kule 3’teki 7.800 metrekarelik, 8 katlı ofis alanına taşındı. Kiralama sürecini bizzat yöneten Cushman & Wakefield, 6 ay gibi kısa bir sürede binanın seçiminden kiracı danışmanlığı, dekorasyon ve proje yönetimine kadar pek çok alanda etkin rol aldı. Şirket, bununla birlikte şantiye ana yüklenicisi, proje müellifi, bina yönetimi ve KPMG proje ekibinin arasındaki ilişkileri yöneterek, düzenli raporlama ve bilgi akışı da sağladı.

Kiralama sürecini Nisan 2017’de tamamlayan Cushman & Wakefield, 6 ay gibi kısa bir sürede dekorasyon ve proje yönetimine kadar pek çok alanda etkin rol aldı. Şirket, bununla birlikte şantiye ana yüklenicisi, proje müellifi, bina yönetimi ve KPMG proje ekibinin arasındaki ilişkileri yöneterek, düzenli raporlama ve bilgi akışı da sağladı.

Y kuşağına uygun, modern çalışma ortamı

Mayıs ayında start verilen projenin tasarım sürecinde KPMG firmasının talepleri, ihtiyaçları ve marka karakteristiğini yansıtacak modern bir ortam hedeflendi. Yeni ofisiyle KPMG Türkiye, genç yaş ortalaması yüksek olan ve sayıca dört haneli rakamlara ulaşan ekibine daha konforlu ve modern bir çalışma ortamının yanı sıra merkezi bir konumda iş saatleri dışında sosyalleşebilecekleri bir ofiste çalışma imkanı da yarattı.