Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Küçük konutlar hane içindeki iletişimi artırıyor

Elbiz İnşaat'ın Benevre Beytepe projesinde yatırımcılara en fazla 106 metrekarelik bir yaşam alanı oluşturularak hane içinde oluşan iletişim sorununa çözüm bulunacak.

Çalışma saatlerinin artması ve sosyal hayatın dışarıya kaymasıyla birlikte büyük daireler yerini küçük dairelere bıraktı. Küçük dairelerin büyük dairelere oranla daha avantajlı olması da bir çok vatandaşın bu konutlara yönelmesine neden oldu. Memur şehri olarak anılan Ankara'da da bu durum göz önünde bulundurularak yeni yaşam alanları oluşturulmaya başlandı. Elbiz İnşaat tarafından Beytepe'de yükselen Benevre projesi bu durumu da göz önünde bulundurarak başkentliler ile buluşmak için gün sayıyor.

Dışarda geçirilen zaman dilimin artmasıyla konut sahiplerinin evlerine ayırdığı zaman dilimi de büyük oranda azaldı. Isınma problemi, temizlik sorunu gibi etkenlerinde ön plana çıkmasıyla büyük daireler yerini küçük dairelere bıraktı. Geniş ailelerin yerini küçük çekirdek aileye bırakmasıyla da bu daireler değerine değer kattı.

Fiyatlar 225 bin TL'den başlıyor

Elbiz İnşaat imzasıyla hayata geçen Benevre Beytepe'de fiyatlar 225 bin TL’den başlıyor. 167 daireden oluşan 27 katlı proje banka garantisi ve hemen tapu olanağı ile ev sahibi olmak isteyenlere erişilebilir kolaylıklar sağlıyor. Ankara Eskişehir yolu ve İncek Bulvarı’nı birbirine bağlayan bir lokasyonda konumlandırılan Benevre Beytepe, 38 metrekare ile 106 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve loft daireler ile kullanışlı ve ideal yaşam alanları sunuyor. Projenin teslimlerine 2017 Ağustos’ta başlanması hedefleniyor.