Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kuğu Gölü Villaları'nda fiyatlar 1 milyon 400 bin TL'den başlıyor

KLC İnşaat tarafından Ankara gölbaşı’nda hayata geçirilen Kuğu Gölü Villaları projesinde 5+1 daireler 1 milyon 400 bin TL’den başlıyor.

Ankara Gölbaşı mevkinde KLC İnşaat kalitesiyle projelendirilen Kuğu Gölü Villaları projesinde fiyatlar 1 milyon 400 bin TL’den başlıyor. Tamamı 5+1 tipindeki konutlardan oluşan projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Kuğu Gölü Villaları projesinde konut teslimlerinin Aralık 2018’de yapılması planlanıyor.

Toplamda 35 müstakil villadan oluşan projede konutların tamamı 5+1 şeklinde tasarlandı. Dairelerin fiyatları ise 1 milyon 400 bin TL’den başlıyor.

Bodrumlu ve bodrumsuz olmak üzere iki tür tipte tasarlanan 5+1’ler 300 metrekare bodrumsuz ve 530 metrekare bodrumlu şekilde inşa edildi.

Bodrumlu villalarda 100 metrekarelik hobi odası, home sineması, Türk hamamı yer alıyor. Kuğu Gölü Villaları’nda yatay yaşam konseptimizin giriş katında salon, günlük oturma odası, mutfak, kış bahçesi, misafir yatak odası ve home ofis konforundaki çalışma odası yer alıyor.

Üst katta ise hepsi ebeveyn formatında duş ve tuvaletli yatak odaları, göl manzarasını doyasıya seyredeceğiniz geniş teras, gecelik ihtiyaçlarınız için mini mutfak ve uyku öncesi okuma seansları için bir sofa bulunuyor.

İncek Bulvarı, ODTÜ Ormanı, Ahlatlıbel Tesisleri, Bilkent ve Hacettepe Üniversitelerine çok yakın, trafiksiz ve kesintisiz ulaşım sağlayan proje, Anayasa Mahkemesi, Atılım Üniversitesi, Ufuk Üniversitesi, TED Koleji, Nesibe Aydın Koleji gibi köklü kurumların kesişim noktasında konumlanıyor.