Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kuleli Evleri Poyraz 2’de yeni bir hayatın kapıları aralandı

Yıldırım Yapı Grubu tarafından İstanbul Anadolu Yakası ilçelerinden Şişli Bomonti’de hayata kazandırılan Kuleli Evleri Poyraz 2’de teslimler başladı.

İstanbul Avrupa Yakasının en merkezi ilçelerinden biri olan Şişli Bomonti’de Yıldırım Yapı Grubu tarafından hayata kazandırılan Kuleli Evleri Poyraz 2’de teslimler başladı. Kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen Kuleli Evleri Poyraz 2’deki konutlar sahiplerine bir bir teslim ediliyor.

Teslimlerin Şubat 2018 tarihi itibariyle başladığı Kuleli Evleri Poyraz 2 projesi Yıldırım yapı Grup tarafından İstanbul’da iş ve yaşamın merkezlerinden Şişli Bomonti’de bir kentsel dönüşüm çalışması kapsamında projelendirildi. Konforlu ve ayrıcalıklı bir yaşam sunulan projede anahtar teslimleri başladı.

2016 yılının ikinci çeyreğinde inşaat çalışmaları start alan projenin Şubat 2018 tarihi itibariyle ev sahiplerine anahtar teslimleri start aldı. Kuleli Evleri Poyraz 2 projesinde şehrin tam merkezinde ayrıcalıklı bir yaşamın kapıları aralandı.

İstanbul Avrupa Yakasının en merkezi ilçelerinden biri olan Şişli’de yürütülmekte olan kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında emlak sektörüne kazandırılan Kuleli Evleri Poyraz 2 projesi 9 bin 920 metrekarelik bir alan üzerinde inşa edildi. Projede farklı bütçe, ihtiyaç ve zevklere uygun şekillerde tasarlanmış 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daire seçenekleri yer alıyor.

Projede ek olarak normal dairelerin yanı sıra dubleks tipinde tasarlanmış daire seçenekleri de alıcısına sunuluyor.

Kuleli Evleri Poyraz 2 projesi hakkında önemli detaylar paylaşan Yıldırım Yapı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yıldırım, kentsel dönüşüm kapsamında sektöre kazandırdıkları Kuleli Evleri Poyraz 2 projesiyle Bomonti bölgesine değer katmaya devam ettiklerini ve projede eğlence ve yaşamın bir arada sunulduğunu söyledi. Eski İstanbul ruhunu taşıyan mimarisiyle dikkat çeken projede balkon ve teraslı daire seçeneklerinin de sunulduğunu belirten Yıldırım “sakinlerimize gerçek İstanbul’da yaşamanın keyfini sunuyoruz” dedi.