Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kuleli Evleri, yatırımcılarını kâr marjıyla sevindirdi

Kuleli Evleri projesi yatırımcılarını 6 yılda getirdiği kâr marjıyla sevindirdi. Proje, inşaatına başlandığı 2011 yılından 2017 yılına kadar geçen sürede yüzde 400 kazand

Kuleli Evleri projesi Yıldırım Yapı Grubu tarafından İstanbul Bomonti’de hayata geçirildi. İnşaatına başlandığı 2011’den 2017’ye kadarki 6 yılda proje yüzde 400 değerlendi. Kuleli Evleri’nde yer alan daireleri 2011 yılında metrekaresini bin 800 TL’den alan yatırımcılar, 2017 yılında dairelerini metrekaresi yüzde 400 kâr ile 8 bin TL’den sattı.

KÂR MARJIYLA ÜLKEDE EN ÜST SIRADA YER ALDI

İstanbul Bomonti’de yer alan Kuleli Evleri Bomonti projesinin ilk etabı 2014 yılında, 2’nci etabı ise 2017 yılının son çeyreğinde tamamlandı. Proje 6 yılda yüzde 400 kâr marjıyla Türkiye’de yapılan konut projeleri içinde en üst sırada yer aldı.

KONUM, TECRÜBE VE SATIŞ SONRASI HİZMET ÖNEMLİ FAKTÖRLER

Konut projelerinde konum, tecrübe ve satış sonrası hizmetin en önemli faktörler arasında yer aldığını belirten Yıldırım Yapı Grubu Başkan Yardımcısı Kubilay Yıldırım, Bomonti’nin değeri hızla artan İstanbul’un en önemli semtlerinden biri olduğunu ifade etti.

Bölgede yer alan hastane, üniversite, restoran, kafe, otel, sinema ve konut projelerinin semtin değerlenmesini hızlandırdığını belirten Yıldırım, konut projelerinde konumun yanı sıra tecrübenin de önemli olduğunu söyledi.

Yıldırım Yapı Grubu Başkan Yardımcısı Kubilay Yıldırım

Yıldırım; “Tecrübenin önemini özellikle Bağdat caddesindeki dönüşümün kötü örneklerinde görüyoruz. Hızla çoğalan, geçmişi ve tecrübesi olmayan kalfa müteahhitler hem sektöre hem de vatandaşa büyük zararlar verdi” diye konuştu. Yıldırım sözlerine 2016/2017 yıllarında Kadıköy’de bitirilemeyen kalitesiz yapıların vatandaşları yıllarca kirada kalmaya iteceğini belirterek devam etti.

SATIŞ SONRASINDA HİZMETE DEVAM EDİLİYOR

Satış sonrası hizmet kalitesinin Kuleli Evleri Bomonti’nin değerlenmesindeki en önemli sebepler arasında yer aldığını belirten Yıldırım, “Kuleli Evleri Bomonti projelerinde bina oturumu başladıktan sonraki 2 yıl boyunca bina yönetimini üstlendik. Diğer yandan dairelerde oluşabilecek herhangi bir hatayı gidermek üzere de 5 yıl boyunca teknik ekip hizmeti sunduk” ifadelerini kullandı.