Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kumru Ankara'da kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor

Kuzu Grup tarafından Ankara'nın en değerli yerleşim alanlarından Çankaya'da konumlandırılan Kumru Ankara projesinde daire fiyatları 503 bin TL'den başlıyor.

SeaPearl Ataköy, Kuzu Effect ve Kumru Ankara projelerinin satışlarına devam eden Kuzu Grup, Ankaralı yatırımcı tarafından ilgi görmeye devam ediyor. Ankara'nın en hızlı prim yapan bölgelerinden Çankaya'da geliştirdiği Kumru Ankara projesinde yüksek bir satış grafiği yakalayan şirket, projeden daire sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme koşulları sunuyor.

Toplamda 164 dairenin yer aldığı Kumru Ankara projesinde alanları 66 metrekare ile 297 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 1,5+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde dairelere yer veriliyor. 10 bin 609 metrekare arazi üzerinde yükselen Kumru Ankara'nın teslimlerine Nisan 2018'de başlanması planlanıyor.

Konutların yanı sıra 3 bin 920 metrekare ticari alana da sahip olan Kumru Ankara'da konut fiyatları 503 bin TL'den başlıyor. Her katında sosyal tesis alanlarının bulunmasıyla dikkat çeken proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.kumruankara.com adresinden ulaşılabiliyor.