Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kuzey Cadde'deki dükkanlar açık artırma ile satışa sunuluyor

TOKİ güvencesi ve Makro İnşaat kalitesiyle Başakşehir’de yükselen Kuzey Cadde projesinde yer alan 50 dükkân açık artırma ile 27 Mayıs tarihinde satışa çıkarılıyor.

İstanbul Avrupa Yakasının değerlenen lokasyonlarından Başakşehir’de Toplu Konut İdaresi (TOKİ) güvencesiyle Makro İnşaat tarafından hayata kazandırılan Başakşehir kent merkezine komşu proje Kuzey Cadde’de yer alan 50 adet dükkân 27 Mayıs 2018 tarihinde açık artırma usulü ile satışa sunuluyor. Açık artırmaya katılmak isteyenlerin en son 26 Mayıs günü başvurularını tamamlamış olması gerekiyor.

İstanbul Başakşehir ilçesinde yükselen Kuzey Cadde dükkanları açık artırması 27 Mayıs 2018 saat 14:00’da Hampton By Hilton İstanbul Kayaşehir Oteli’nde yapılacak.

Açık artırma usulü ile yeni sahipleri belli olacak Kuzey Cadde dükkanlarına talip olabilmek için Kuzey Cadde’nin satış ofisinden şartname alınması ve teminat tutarının TOKİ teminat hesabına ödenmesi gerekiyor. Devamındaki süreçte ise, satış ofisinden açık artırma için bayrak numarası temin ediliyor, evrak kayıt işlemleri tamamlanıyor ve ihale gününde bayraklar teslim alınarak açık artırmaya dahil olmak mümkün oluyor.

Anahtar teslimlerinin Eylül 2019 tarihinde yapılması hedeflenen Kuzey Cadde projesinde yer alan dükkanların metrekare büyüklükleri ise 60 metrekare ile 132 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Dükkanların metrekaresi 8 bin TL’den start alıyor. Peşin alımlarda yüzde 10 indirim ile alım şansı projede yüzde 50 peşinat yapıldığında ise, kalan bedel teslimde tahsil edilebiliyor. Projeden banka kredisi kullanarak konut satın alabilme imkânı da sunuluyor.
10 bin 984 metrekare alan üzerinde yaşama kazandırılan Makro İnşaat Kuzey Cadde Başakşehir projesinde cadde, mağaza, dükkanlar yer alıyor.