Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kuzeyşehir projesi 200 milyon lira yatırım bedeline sahip!

İzmir Menemen’de hayata geçirilen Kuzeyşehir projesi, 250 yeni konutun ilave edilmesi sonrasında 200 milyon lira yatırım bedeline ulaşacak.

Menemen’de yükselen Kuzeyşehir projesi, yeni inşaat alanlarının açılmasıyla birlikte daha çok büyüyecek. 30 bin metrekare arazi üzerinde kurulan projeye bu yıl 250 konut daha eklenecek.

Yücesoy Mühendislik Finans ve Satış Koordinatörü Evren Gökçöl, projenin hem inşaat kalitesi hem de sosyal donatılar açısından çok fazla ilgi gördüğünü ifade etti.

Projenin Aralık 2018’de teslim edilmesi planlanıyor

Projenin Aralık 2018’de teslim edilmesi ile birlikte 70 dakikada havalimanına ulaşmanın mümkün olacağını söyleyen Gökçöl, sözlerine şu şekilde devam etti: “Çevre yolu, İZBAN, Çanakkale otoyolu ve Manisa şehir merkezine doğrudan ulaşım sağlayan İzmir-Manisa yolu bu bölgeden geçiyor. Kuzeyşehir'in sakinleri, Karşıyaka ve Manisa OSB'ye 25 dakikada ulaşıyor. Site içinde gün içinde 2 dakika uzaklıkta olan İZBAN durağına sürekli ring servisi olacak. Menemen İZBAN durağından 22 dakikada Karşıyaka, 40 dakikada Alsancak ve 70 dakikada havalimanına ulaşmak mümkün"

Kuzeyşehir projesinin ardından Kuzeyşehir 2 ve 3 projelerini hayata geçirmeye hazırlanan Yücesoy İnşaat, bölgede 10 bin konut üretmeyi hedefliyor.