Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kuzeyşehir projesi 233 bin TL'den başlayan fiyatlarla ön satışa çıktı

Yücesoy Mühendislik'in İzmir'in hızla gelişen kuzey bölgelerinden Menemen'de hayata geçirdiği Kuzeyşehir projesi 233 bin TL'den başlayan fiyatlarla ön satışa çıktı.

İzmir'in değeri her geçen gün artan Menemen ilçesinde 30 bin metrekarelik alan üzerinde yükselen Kuzeyşehir projesinde toplam 396 konuta yer veriliyor. Lansman öncesi satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan projede konutlar 233 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcının beğenisine sunuluyor.

Alanları 121 metrekare ile 208 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelerin yer aldığı Kuzeyşehir'de dubleks daireler ve villalar da yer alıyor. Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projeden konut sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme planları sunuluyor. Banka kredisiyle de konut satın alınabilen Kuzeyşehir projesinin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, fitness merkezi ve yürüyüş parkuru bulunuyor.

Çanakkale Otoyolu, Manisa Otoyolu, planlanan Körfez Köprüsü ve İZBAN gibi ulaşım hatlarına yakınlığı dolayısıyla kısa sürede yüksek prim vadeden projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.izmirkuzeysehir.com adresinden ulaşılabiliyor.