Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kuzeyşehir'de ön satışlara başlandı

Yücesoy Mimarlık'ın İzmir Menemen'de konumlandırdığı Kuzeyşehir projesi 265 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıktı. Projenin teslimlerine Aralık 12018'de başlanacak.

İzmir'in gelişmeye devam eden bölgelerinden Menemen'de 30 bin metrekare arazi üzerinde konumlandırılan Kuzeyşehir projesi uygun fiyatlar ve avantajlı ödeme koşullarıyla ön satışa çıktı. Toplamda 396 konutun yer aldığı projede 2+1, 2+1 dubleks, 3+1, 3+1 dubleks daireler ve 4+1 tipindeki villalara yer veriliyor. Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projede konutların büyüklükleri 121 metrekare ile 208 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Projeden daire sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme koşulları sunulan Kuzeyşehir'den banka kredisiyle de konut satın alınabiliyor. Detaylarının önümüzdeki günlerde belli olacağı Kuzeyşehir projesinin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, fitness merkezi ve yürüyüş parkuru bulunuyor.

Çanakkale Otoyolu, Manisa Otoyolu, planlanan Körfez Köprüsü ve İZBAN gibi ulaşım hatlarına yakınlığı dolayısıyla kısa sürede yüksek prim vadeden projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.izmirkuzeysehir.com adresinden ulaşılabiliyor.