Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kuzeyşehir'e yatırım yapan karlı çıkıyor

Yücesoy Mimarlık imzasıyla İzmir'in kuzeyinde yükselen Kuzeyşehir projesinde satışlar hızla devam ediyor. Projede fiyatlar 233 bin TL'den başlıyor.

İzmir'in yükselen değeri Menemen'de yeni bir kent kurmaya hazırlanan Yücesoy Mimarlık, Kuzeyşehir'de satışlara devam ediyor. 30 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen projede yaşamın 2018 yılının son çeyreğinde başlaması planlanıyor. 150 milyon TL'lik yatırımla projelendirilen Kuzeyşehir'de toplam 396 konuta yer veriliyor.

Daire fiyatlarının 233 bbin TL'den başladığı projede büyüklükleri 121 metrekare ile 208 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler bulunuyor. Dubleks daireler ve villaların da yer aldığı projeden konut sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme planları sunuluyor. Banka kredisiyle de konut satın alınabilen Kuzeyşehir projesinin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, mini golf alanı, spa merkezi, tenis kortu, restoran, fitness merkezi ve yürüyüş parkuru bulunuyor.

Yatırımcısına kısa sürede yüksek prim vadeden proje lokasyonuyla dikkat çekiyor. İnşaat çalışmalarına geçtiğimiz Ekim ayında başlanan Kuzeyşehir İzmir projesi; Çanakkale Otoyolu, Manisa Otoyolu, planlanan Körfez Köprüsü ve İZBAN gibi ulaşım hatlarına oldukça yakın mesafede inşa ediliyor.

Projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.izmirkuzeysehir.com adresinden ya da 0232 300 30 30 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.