Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Kuzu Grup, SeaPearl Ataköy'ün oteli için Jumeirah ile anlaştı

Kuzu Grup, SeaPearl Ataköy projesinde yer alan lüks otel ve rezidans birimlerini işletmesi için Jumeirah Group’la anlaştı.

Kuzu Grup imzasıyla Ataköy sahilinde yükselen SeaPearl Ataköy projesinde yer alan 450 milyon dolar yatırım değerine sahip otel ve rezidans bölümünü kimin işleteceği belli oldu. Kuzu Grup, SeaPearl Ataköy projesi için Burj Al Arab'ı da işleten Dubai Holding'in üyesi Jumeirah Group ile anlaştığını duyurdu.

Dün gerçekleştirilen baısn toplantısında konuyla ilgili bilgi veren Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, "Lüksü yeniden yorumlayan mimarisi ile dikkatleri üzerine çeken otel ve rezidans birimi için dünyaca ünlü Jumeirah Group'la yaptığımız anlaşma, projemizin yanı sıra bölgeye ve hatta İstanbul'a artı bir değer katacak" dedi. Ataköy'ün stratejik lokasyonu sebebiyle cezbedici bir özelliği olduğunu vurgulayan Özen Kuzu, "Söz konusu birimler, İstanbul'un tarihi merkezleri ile Atatürk Havaalanı'na yakın, denizle iç içe ve lüks detaylarla bezenmiş bir durumda bulunuyor" diye konuştu.

Dünyanın gözde şehri İstanbul'da çalışmaktan memnun olduklarını belirten Jumeirah Group CEO'su Stefan Leser ise “Portföyümüze eklemekten kıvanç duyduğumuz bu proje, grubumuzun uzun dönem stratejisi olan otel ve markalı rezidans işimizin genişletilmesi yolunda attığımız adımlardan bir tanesidir. Kuzu Grup'un nitelikli ve vizyoner projeler hayata geçirmesi, Jumeirah Group'un profili ile tamamen örtüşmektedir. Kuzu Grup'la başarılı ve uzun soluklu bir ortaklık planlıyoruz” dedi.