Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kuzu Grup, SeaPearl Ataköy'ün oteli için Jumeirah ile anlaştı

Kuzu Grup, SeaPearl Ataköy projesinde yer alan lüks otel ve rezidans birimlerini işletmesi için Jumeirah Group’la anlaştı.

Kuzu Grup imzasıyla Ataköy sahilinde yükselen SeaPearl Ataköy projesinde yer alan 450 milyon dolar yatırım değerine sahip otel ve rezidans bölümünü kimin işleteceği belli oldu. Kuzu Grup, SeaPearl Ataköy projesi için Burj Al Arab'ı da işleten Dubai Holding'in üyesi Jumeirah Group ile anlaştığını duyurdu.

Dün gerçekleştirilen baısn toplantısında konuyla ilgili bilgi veren Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, "Lüksü yeniden yorumlayan mimarisi ile dikkatleri üzerine çeken otel ve rezidans birimi için dünyaca ünlü Jumeirah Group'la yaptığımız anlaşma, projemizin yanı sıra bölgeye ve hatta İstanbul'a artı bir değer katacak" dedi. Ataköy'ün stratejik lokasyonu sebebiyle cezbedici bir özelliği olduğunu vurgulayan Özen Kuzu, "Söz konusu birimler, İstanbul'un tarihi merkezleri ile Atatürk Havaalanı'na yakın, denizle iç içe ve lüks detaylarla bezenmiş bir durumda bulunuyor" diye konuştu.

Dünyanın gözde şehri İstanbul'da çalışmaktan memnun olduklarını belirten Jumeirah Group CEO'su Stefan Leser ise “Portföyümüze eklemekten kıvanç duyduğumuz bu proje, grubumuzun uzun dönem stratejisi olan otel ve markalı rezidans işimizin genişletilmesi yolunda attığımız adımlardan bir tanesidir. Kuzu Grup'un nitelikli ve vizyoner projeler hayata geçirmesi, Jumeirah Group'un profili ile tamamen örtüşmektedir. Kuzu Grup'la başarılı ve uzun soluklu bir ortaklık planlıyoruz” dedi.