Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kylie Jenner, Beverly Hills’teki yeni evi için kesenin ağzını açtı

Kylie Jenner, Beverly Hills’ten aldığı yeni ev için kesenin ağzını açtı. Jenner, özellikleriyle dikkat çeken evi için 13 milyon dolar ödedi.

Ünlüler dünyasının 30 yaş altı en zengin üyesi olan Kylie Jenner, kendine Beverly Hills'ten yeni bir malikane aldı. Kylie Jenner, kızı ve sevgilisiyle yaşayacağı evi için kesenin ağzını açtı.

EVİ İÇİN 13 MİLYON DOLAR ÖDEDİ

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; Kylie Jenner 8 aylık kızı Stormi ile yakında taşınacakları malikane için 13 milyon dolar ödedi.

ÖZELLİKLERİ İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Kylie Jenner’ın evi özellikleriyle dikkat çekiyor. 7 adet yatak odası ve 10 adet banyosu bulunan malikanede yüzme havuzu, sinema salonu ve spor salonu da yer alıyor. Dev malikanenin sadece ana yatak odası 213 metrekare. Malikanenin 2’nci katının tamamını kaplayan ana yatak odasının yanında bir de ebeveyn banyosu bulunuyor.

MALİKANE 1971 YILINDA İNŞA EDİLDİ

Kylie Jenner’ın satın aldığı malikane 1971 yılında inşa edildi. Ev 6.3 milyon dolara bir önceki sahibine satılmıştı. 2017 yılında modernize edilen malikane Kylie Jenner almadan önce tekrardan satışa sunulmuştu.