Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

La Marin Kartal için ön talep toplama çalışmaları başladı

Üçay İnşaat ve Sercan İnşaat tarafından Anadolu yakasının incisi Kartal'da yükselecek olan La Marin Kartal projesi için ön talep toplanıyor.

İstanbul'un yatırım değeri en yüksek bölgelerinin başında gelen Kartal'da yeni bir projenin inşaatına başlanıyor. Tago Mimarlık tarafından tasarlanan La Marin Kartal projesi sahile 75 metre mesafede bulunan 8 bin 200 metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor.

Ön talep toplama çalışmalarının başladığı La Marin Kartal projesinde konut sayısı ve konut tipleri henüz netleşmiş değil. Alanları 66 metrekare ile 151 metrekare arasında konutların yer almasının düşünüldüğü projede lansman öncesi metrekare birim fiyatları ise 6 bin 900 TL ile 9 bin TL arasında değişecek. Projede konutların yanı sıra ticari birimler de bulunacak.

Toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesinde, sahil yoluna 75 metre, İDO Kartal'a ise 1,5 kilometre uzaklıkta yer alacak olan projenin inşaatına 2016'nın son çeyreğinde başlanacak. Aralık 2018'de teslim edilmesi beklenen projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, açık spor alanları, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, Türk hamamı, kapalı otopark, fitness merkezi ve sauna yer alacak.