Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

La Marin Kartal'da ön talep toplama dönemi başladı

Üçay İnşaat ve Sercan İnşaat ortaklığında İstanbul’un yıldızı parlayan semtlerinden Kartal'da yükselen La Marin Kartal projesi için ön talep toplanmaya başlandı.

Üçay İnşaat ve Sercan İnşaat’ın kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında hayata geçirdiği La Marin Kartal projesinde ön talep toplanmaya başlandı. Beklenenin üzerinde talep alan projede lansman öncesi döneme özel avantajlı ödeme seçenekleri sunuluyor. Sunduğu Adalar ve deniz manzarasıyla dikkat çeken projede konutların 5 metrekarelik balkonları bulunuyor. 8 bin 205 metrekarelik arazi üzerinde yükselen projenin yüzde 75'i yeşil alana ayrılıyor.

Sosyal donatı alanları arasında yürüyüş alanları, fitness merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzları, yeşil alanlar ve çocuk parkı bulunan proje, yapımı süren Marmaray Atalar durağının hemen yanı başında olması sebebiyle; Atatürk Havalimanı, Bağdat Caddesi ve Pendik Marina gibi lokasyonlara araç kullanmadan ulaşma imkânı sağlıyor.

Verimli enerji çözümleri kullanılacak olan La Marin Kartal projesi “düşük aidat avantajı” ile ilgi çekiyor. Ortak alanların elektrik üretimi Fotovoltaik panellerle sağlanmasının dışında, 6 bin metrekarelik yeşil alanı için yağmur sularının yerin altında toplanıp depolanması ile proje, hem çevreyi hem de yatırımcısının bütçesini düşünüyor.

Projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.lamarin.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.