Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Lake 360'ın içerisinde yapay deniz yer alıyor

Beyttürk İnşaat'ın en yeni projesi Lake 360, Bursa'da yükseliyor. Lüks sosyal donatı alanlarıyla dikkat çeken projenin içerisinde bir yapay deniz yer alıyor.

Yabancı yatırımcıların en çok ilgi gösterdiği inşaat şirketlerinden biri olan Beyttürk İnşaat'ın yeni projesi Lake 360, Bursa Orhangazi'de yükseliyor. Toplamda 900 konutun bulunacağı Lake 360 adı verilen projede 1+1, 2+1, 3+1 daireler, dubleksler ve villalar yer alıyor.

Lüks sosyal donatılarıyla dikkat çeken Lake 360 projesinin içerisinde bir yapay denize de yer veriliyor. Projenin içerisinde bulunacak yapay denizde sörf yapmak, yüzmek, tekne turları yapmak da mümkün oluyor. Lake 360'ın diğer sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, spor salonu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, açık yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, çocuk yüzme havuzu, restoran ve sosyal tesisler mevcut.

Son dönemde daire fiyatlarının yüzde 400 arttığı Yalova'da yükselmesiyle yatırımcılarına kısa vadede yüksek prim kazanma fırsatı sunan projede teslimlerine Aralık 2017'de başlanması bekleniyor. 31 bin alan üzerinde toplam 13 bloktan oluşacak olan projede inşaat çalışmaları ve satış tüm hızıyla sürüyor.