Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Larissa Göl Evleri 20 ay sonra teslim edilecek

Erdn İnşaat güvencesiyle İzmir’in Menemen lokasyonunda inşa edilecek olan Larissa Göl Evleri projesinin ilk etabı 20 ay sonra teslim edilecek.

İzmir’in Menemen bölgesinde 100 bin metrekare inşaat alanı üzerinde kurulan Larissa Göl Evleri projesinde 1+1, 2+1, 3+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Larissa Göl Evleri’nin İnşaası, 25 Mayıs Perşembe günü gerçekleştiren temel atma töreniyle başladı. Erdn İnşaat imzası taşıyan projenin ilk etabı 20 ay sonra, ikinci etabı ise 28 ay sonra teslim edilecek.

Yaklaşık 40 bin metrekare proje, 100 bin metrekare inşaat alanı üzerine kurulan Larissa Göl Evleri’nin yüzde 80’i 1+1 dairelerden meydana gelecek.

Larissa Göl Evleri projesinde fitness, açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, açık ve kapalı basketbol sahası, mini futbol, tenis kortu, squash, yürüyüş ve koşu parkuru, bowling, sinema, açık anfi tiyatro, hobi bahçesi, hobi odaları, eczane, kuaför, cafe, kamelyalar, göl etrafı barbekü alanları, evcil hayvanlar için bahçe gibi sosyal olanaklar bir arada bulunacak. Projede ayrıca 7/24 güvenlik hizmeti, otopark, araç bakım ve yıkama ünitesi, kreş, çocuk kulübü gibi hizmetler de tesis içinde yer alacak.