Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Larissa Göl Evleri’nde 10 günde 50 daire satıldı

Larissa Göl Evleri projesinde 1. Etap satışları çok hızlı başladı. İlk 10 günde 50’ye yakın daire satışı gerçekleşti.

Toplam 5 etaptan meydana gelen 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşan bu projenin ilk etabı 1 Nisan günü satışa çıkarıldı. Larissa Göl Evleri Satış Koordinatörü Zeki Emre Araz konuya ilişkin şu açıklamalarda bulundu: “1. Etap satışlarına çok hızlı başladık, ilk 10 günde 50’ye yakın dairenin satışını gerçekleştirdik. Biz bu projede yatırımcılara metrekaresi 2000 TL den başlayan fiyatlarla İzmir'in ve Menemen bölgesinin en karlı yatırım fırsatını sunuyoruz.”

Larissa Göl Evleri 1000 TL taksitle satışta!

Larissa Göl Evleri projesi 1000 TL taksitle, peşinatsız, vade farksız kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunuyor. 1. Etapta yapılacak olan 144 dairenin tesliminin 20 ay, 2. Etap tesliminin ise 28 ay gibi kısa bir sürede yapılması bekleniyor.

ERDN İnşaat tarafından hayata geçirilen Larissa Göl Evleri projesi konut sahiplerinin konforu için dizayn edildi. Böylece ev sahipleri ihtiyaçları olan her şeyi evlerinin konforunda elde edebilecek, kompakt bir yaşama sahip olabilecek.

Önümüzdeki günlerde 2. Etap satışlarının başlaması planlanan Larissa Göl Evleri'nin 3. Etap satışları ise yaz aylarında satışa sunulacak.