Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Larissa Göl Evleri'nde fiyatlar 135 bin TL'den başlıyor

Erdn İnşaat tarafından İzmir'in Menemen ilçesinde hayata geçirilecek olan Larissa Göl Evleri projesi 1 Nisan'da satışa çıkıyor. Projede fiyatlar 135 bin TL'den başlıyor.

Erdn İnşaat'ın “Şaka değil gerçek, kira öder gibi ev sahibi olun!” sloganıyla satışa çıkarmaya hazırlandığı Larissa Göl Evleri projesinde toplam bin 200 daireye yer veriliyor. İzmir Menemen'de 40 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Satışına 1 Nisan'da başlanacak olan projesde teslimlerin Mart 2019'da başlayacağı öngörülüyor.

Daire fiyatlarının 135 bin TL'den başladığı Larissa Göl Evleri'nden hiç peşinatsız ve faizsiz aylık bin TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olmak mümkün. Yatırımcısına konforlu ve doğayla iç içe bir yaşam vadeden projeden daire sahibi olmak isteyen herkese kişiye özel ödeme koşulları da sunuluyor.

Çevreci ve doğa dostu konseptiyle dikkat çeken Larissa Göl Evleri projesi'nde alışveriş için bir agora, kafe, restoran, fitness salonu, yüzme havuzu, basketbol sahası, tenis kortu, bowling, koşu ve yürüyüş parkuru, göl kenarı dinlenme alanları ve dahası donatılara eklenirken, house keeping, laundry ve shuttle hizmetleri de veriliyor olacak. “Şehrin içinde ama şehirden farklı!” sloganıyla lanse edilen projenin tam ortasında 15 bin 300 metrekare büyüklüğünde doğal bir göl bulunuyor.