Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Lavinya City'de lansman öncesi satışlara başlandı

Kullar İnşaat tarafından Büyükçekmece'de yükselen Lavinya City'de lansman öncesi satışlar başladı. Projede dairelerin metrekare birim fiyatları 3 bin 500 TL'den başlıyor.

Büyükçekmece'nin en değerli bölgelerinden Mimarsinan'da 22 bin 877 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Lavinya City projesinde toplam 305 daireye yer veriliyor. Lansman öncesi satışlarına başlanan projede 2+1, 3+1, 4+1, 2+1 dubleks ve 3+1 dubleks tiplerinde daireler bulunuyor.

Haziran 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projede bağlantı yollarına, alışveriş merkezlerine, eğitim ve sağlık kurumlarına yakınlığıyla dikkat çekiyor. Dairelerin yüzde 80'inin deniz manzarasına sahip olduğu Lavinya City projesinde dairelerin metrekare birim fiyatları 3 bin 500 TL ile 7 bin 500 TL arasında değişiklik gösteriyor. Atatürk Havalimanı ve 3. Havalimanı'na kolay ulaşım sağlanan bir noktada yükselen Lavinya City projesinden daire sahibi olmak isteyenlere firma bünyesinde yüzde 30 peşinatla 36 ay vade farksız taksit yapılıyor.

Konutların yanı sıra 17 ticari üniteye de yer verilen Lavinya City'nin sosyal donatı alanları arasında basketbol ve futbol sahası, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi ve kapalı otopark bulunuyor. Önümüzdeki günlerde lanse edilerek resmi satışlarına başlanması beklenen Lavinya City projesi yatırımcısına yüksek prim vadediyor.