Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Lens İstanbul’da 270 bin TL’den başlayan fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı

İstanbul Anadolu Yakası Kurtköy bölgesinde inşa edilen Lens İstanbul projesinde daire fiyatları 270 bin TL’den başlıyor.

Aydınoğlu Yapı, Renium Yapı, Egal ve Mah İnşaat işbirliğinde İstanbul Anadolu Yakasında bulunan yeni dönemin popüler lokasyonlarından Kurtköy’de inşa edilen Lens İstanbul’da tüm ödeme seçeneklerinde yüzde 3 indirim fırsatı sunuluyor. Projede fiyatlar ise 270 bin TL’den başlıyor. Ayrıca firma bünyesinden 72 aya kadar vade farksız taksit imkanı sağlanıyor.

Konut tipleri ise 1+0’dan 4+1’e kadar tasarlanmış olup geniş bir kitleye hitap ediyor. Konutların büyüklükleri 41 metrekareden başlayıp 301 metrekareye kadar yükseliyor.

Stüdyo, 1+1, 2+1 daire ve 2+1, 3+1, 4+1 loft daire tipi seçeneklerine yer verilen Lens İstanbul Kurtköy projesi toplam bin 162 adet daire ile 85 adet cadde dükkanından meydana geliyor. Yaklaşık 33 bin metrekarelik arsa alanı üzerine kurulan projede blokların giriş bölümleri alışveriş mağazalarından oluşuyor.

TEM otoyolunun ve metro istasyonunun hemen yanı başında konumlanan Lensistanbul Kurtköy; Teknopark’a, Sabiha Gökçen Havalimanı’na, Kızılay Kurtköy Şubesi’ne, Bahçeşehir Koleji’ne, Çamlık İlköğretim Okulu’na, Orhangazi İlköğretim Okulu’na, Tansaş’a, Tekzen’e, Viaport AVM’ye ve Hampton Hilton’a yakın konumda yer alıyor.